Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Цистит при вагітності: лікуємо обов'язково, не чекаючи ускладнень!

Найпоширенішим жіночим захворюванням в області урології є цистит. І хоча про даному захворюванні сказано і написано досить багато, небагато знають, що цистит пов'язаний з багатьма гінекологічними хворобами, такими як молочниця, кольпіт, і різними інфекційними хворобами....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Що таке цистит, його симптоми та причини виникнення
 • Особливості протікання циститу у вагітних жінок
 • Чим небезпечний цистит в період вагітності?
 • Діагностика і лікування циститу при вагітності
 • Лікування циститу під час вагітності: фітотерапія
 • Профілактика циститу при вагітності

 • В тій чи іншій мірі більша половина представниць прекрасної статі, страждає такою недугою, як цистит. Для кого-то він стає просто прикрою неприємністю, а для інших перетворює життя на пекло.


  Пацієнткам, які хворіють циститом, необхідно проходити лікування одночасно у двох лікарів: гінеколога та уролога.

  Цистит – захворювання в області урології, а ось причини, що викликають його виникнення (як правило, порушення жіночої мікрофлори піхви), – це проблеми гінекології.


  Вам відомо, можна при вагітності пити проносне чи ні? Запитаємо ради у лікаря!


  Чи можна при вагітності ставити гірчичники? Дізнаємося з цієї статті.

  Що таке цистит, його симптоми та причини виникнення


  Запалення сечового міхура в медицині отримало термін – цистит. Як правило, він розвивається поряд із запаленням сечівника. Бактерії, що потрапили в сечовий міхур з сечовипускального каналу, є однією з причин виникнення циститу.


  Дівчата і жінки більш схильні до виникнення даного захворювання, ніж чоловіки, так як сечовипускальний канал у них коротше, так і розташовується ближче до отвору. Простіше кажучи, бактеріям проникнути в жіночий сечовий міхур набагато простіше.


  Крім цього причиною виникнення циститу може стати запалення сечівника після тривалого тертя отвори під час статевого акту. Однак такі симптоми зникають через 12 годин після заняття сексом.


  Симптоми циститу можуть також бути викликані роздратуванням отвору сечівника від використання парфумерного мила, вагінальних дезодорантів і кольоровий туалетного паперу.


  Діти хоч і меншою мірою, але теж схильні до захворювання циститом, це викликано анатомічними захворюваннями. Дітям з симптомами циститу в обов'язковому порядку необхідний огляд лікаря.


  Люди, які відчувають труднощі в пересуванні, також можуть страждати циститом. Причиною цього у більшості випадків є не до кінця спорожнений сечовий міхур.


  Часте і хворобливе сечовипускання з характерним відчуттям печіння – ось симптом циститу у молодих людей. Крім того, у людини, що хворіє циститом, досить часто спостерігається зміна кольору сечі: каламутність, посилення її запаху і поява в сечі крові. Можливі погіршення самопочуття і відчуття безперервної болі в області попереку.


  У дітей і людей похилого віку єдиними симптомами можуть бути болі в животі, нудота і лихоманка.


  Для того щоб діагноз «цистит» остаточно підтвердили і було призначено відповідне лікування, лікарю необхідний аналіз вашої сечі.

  Яка в цифрах висота дна матки по тижнях? Дізнаємося у свого гінеколога або виміряємо самостійно з допомогою нашої статті.


  Кишкові кольки при вагітності: симптоми і методи лікування можна дізнатися тут.


  А в цій статті /beremennost/info-beremennost/ves-ploda.html багато корисної інформації про вагу плода по тижнях вагітності.

  Особливості протікання циститу у вагітних жінок


  Якщо вагітна жінка страждає хронічним циститом, то, можливо, у період вагітності відбудеться чергове його загострення.


  Період вагітності тягне за собою зміну гормонального ладу

  Категорії