Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Цитомегаловірус під час вагітності наскільки небезпечно зараження?

ЦМВ (цитомегаловірус) відноситься до герпевирусам, зараження людини яким часто протікає безсимптомно або у легкій формі, що особливо небезпечно при імунодефіцитах або при вагітності, оскільки може передаватися від вагітної жінки до плода.


Саме тому всім жінкам сьогодні рекомендовано ретельно обстежитися на наявність ЦМВ ще до зачаття, в момент планування вагітності....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Чим небезпечний цитомегаловірус для вагітної?
 • ЦМВ: що вважати нормою?
 • Симптоми зараження
 • У чому полягає лікування?
 • Чим небезпечний цитомегаловірус для вагітної?


  Проте варто відзначити, що внеутробное зараження дитини цитомегаловірусом після народження має менш тяжкі наслідки, ніж вплив цього вірусу на плід, який тільки формується.


  Так, при наявності інфекції в організмі жінки до вагітності збільшується ймовірність завмерлої вагітності, загибелі плоду, її мимовільного переривання на ранніх термінах або передчасних пологів.


  Варто відзначити, що цитомегаловірус в процесі своєї життєдіяльності секретується і в чоловічу сперму, тому також треба проводити обстеження майбутніх батьків на цитомегаловірус при плануванні вагітності навіть у тому випадку, коли результати обстеження жінки показують відсутність інфекції в організмі.


  Зараження жінки відбувається статевим, трансмісивним (через кров), а також повітряно-крапельним шляхами, причому статевої і повітряно-краплинний шлях зараження зустрічаються однаково часто.


  Зараження дитини даним вірусом може відбуватися не тільки під час розвитку в утробі матері, але і безпосередньо під час пологів або при грудному вигодовуванні, так як вірус має здатність проникати в материнське молоко, слину.

  ЦМВ: що вважати нормою?


  Виявлення антитіл до цитомегаловірусу при вагітності входить в аналіз на TOCH-інфекції.


  Можна сказати, що при попаданні цитомегаловірусу в організм, він оселяється в ньому назавжди, а виявлення рівня антитіл лише вказує на те, в яких стосунках перебуває організм жінки і віруси.


  При аналізі результатів, отриманих після лабораторних досліджень крові, слід звернути увагу на наступне:

 • якщо IgM немає, а IgG у межах норми організм жінки ніколи не контактував з цитомегаловірусом, тільки такі дані можна вважати нормою

 • Категорії