Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Цитрамон при вагітності: небезпечний на будь-якому терміні як для мами, так і для малюка!

Під час вагітності багато жінок страждають від різких перепадів кров'яного тиску, що провокують розвиток мігрені. Цитрамон є в кожній аптечці і пара таблеток здатна вгамувати навіть саму сильну головний біль.


Цитрамон є лікарським засобом, який ефективно бореться з головним болем. Також він широко використовується для зниження температури при застуді. Але чи так він безпечний під час вагітності?...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Інформація про препарат
 • Чим небезпечний (і небезпечний?) препарат для вагітних?
 • Дозування і тривалість прийому препарату під час вагітності
 • Особливості застосування препарату
 • Ефективні аналоги Цитрамону
 • Інформація про препарат


  Цитрамон є комбінованим ненаркотическим анальгетиком. Також він відноситься до нестероїдних протизапальних засобів.
  Склад ліки

  Основними компонентами, складовими цитрамон, є аспірин (ацетилсаліцилова кислота), кофеїн і парацетамол, які здатні посилювати взаємне терапевтичну дію.


  Ацетилсаліцилова кислота здатна зняти запалення і головний біль, прискорити кровообіг і помірно знизити здатність крові до згортання.


  Кофеїн надає збудливу дію на центри головного мозку, що відповідають за психомоторику, і розширює судини.


  Парацетамол чинить протизапальну та жарознижувальну дію, пригнічує збудливість у центрі головного мозку, що відповідає за терморегуляцію.


  Показання до застосування

  Основними показаннями до застосування є міалгія, головний та зубний біль, артралгія, лихоманка при запальних, інфекційних і застудних захворюваннях.


  Позитивний вплив на організм

  Речовини, присутні в цитрамоне здатні вгамувати больовий синдром, зняти втому і сонливість. Також це ліки здатне посилити розумову і фізичну активність.


  Вам відомо, як визначити вагітність за допомогою соди? Дізнаємося з цієї статті.


  Якою стороною опускати тест на вагітність Evitest? Детальна інструкція тут.

  Чим небезпечний (і небезпечний?) препарат для вагітних?


  Настійно не рекомендується застосування цитрамону під час першого і третього триместрів вагітності.

  Ліки здатне спровокувати в дитини розвиток синдрому Рейля.


  У результаті впливу ацетилсаліцилової кислоти у плода можуть розвинутися судоми, локалізуються в пальцях однієї або відразу обох кінцівок. Іноді хвороба може охопити всю кисть руки або стопу малюка. Внаслідок цього синдрому порушується кровообіг, що може призвести до гангрени.


  Протипоказання до застосування

  Прийом цитрамону протипоказаний у разі алергії на будь-який з компонентів препарату, виразково-ерозійних процесах у ШКТ, при портальній і артеріальної гіпертензії, гемофілії, ішемічних захворюваннях серця.


  Побічні дії

  Компоненти цитрамону здатні розріджувати кров, що може призвести до її слабкою згортання. Крім цього розрізняють і інші, більш серйозні побічні дії:

 • посилення збудливості нервової

 • Категорії