Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

У Єкатеринбурзі почне роботу каплиця для молебень

Як повідомляють РИА Новости, в Єкатеринбурзі відбудеться освячення каплиці місцевим митрополитом Кирилом. Ця каплиця була побудована на честь немовлят, яких убив цар Ірод незабаром після народження Христа. Зараз тут будуть молитися про прощення тих, хто добровільно перервав вагітність, а також про напоумлення жінок, які збираються зробити аборт.


Євангельське надання говорить, що як тільки цар Ірод дізнався від волхвів про те, що на світ з'явився Ісус, він наказав убити всіх немовлят у Віфлеємі, щоб прибрати можливого конкурента в своєму царстві. Однак, Христос уникнув смерті від жорстокого Ірода, оскільки його сім'я встигла сховатися в Єгипті. Російська церква вшановує пам'ять убитих тоді немовлят 11 січня.


Світлана Ладина, яка є секретарем прес-служби єпархії, повідомила, що православна церква асоціює убитих Іродом немовлят з боротьбою, спрямованою на відмову від абортів. У каплиці служителі будуть молитися про те, щоб Бог простив жінок, які вбили своїх ще ненароджених дітей, а також змусив одуматися тих, хто тільки збирається відмовитися від щастя стати матір'ю.


Світлана Ладина також розповіла, що єпархіальний центр «Колиска», що займається захистом материнства, буде надавати свою допомогу каплиці. Співробітники центру традиційно підтримують жінок, що стоять на роздоріжжі в плані здійснення аборту не тільки психологічно і духовно, але й матеріально.


Чин освітлення каплиці, яка була зведена на території храму на честь Преображення Господнього, відбудеться вранці 18 січня після божественної літургії.


Ладина вважає появу цієї каплиці особливо актуальною у світлі подій, що відбулися влітку, 22 липня, коли в області були виявлені бочки з людськими ембріонами. Вони були заховані в лісовому яру Невьяновского району, їх вміст обробили формальдегідом та позначили бірками. Поліція нарахувала близько 250 ембріонів.

Категорії