Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

У московських школах знову повернеться п'ятиденка

Загальноміський відкритий педагогічний рада пройшов у Москві напередодні нового навчального року.


За підсумками його прийнято кілька важливих рішень, виступив мер Москви Сергій Собянін і інші високопоставлені особи.


Сергій Собянін привітав присутніх зі святом і розповів про те, які нововведення планує міська адміністрація в школах в цьому році.


...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Найбільш серйозні зміни торкнутися графіку навчання. У цьому році, за словами мера Москви, в школах столиці знову повернеться п'ятиденний робочий і навчальний тиждень, а канікули у всіх округах Москви будуть тепер в одні і ті ж терміни.


Нагадаємо, що раніше школи мали право самостійно встановлювати точні дати осінніх, зимових і весняних канікул, оперуючи своїми власними уявленнями про те, коли саме це робити.


Тепер же розклад канікул стане єдиним.

На думку керівництва столиці, такий крок дозволить допомогти батькам, чиї діти навчаються в різних школах, планувати відпочинок і спільні виїзди.


Єдиний графік шкільних канікул дозволяє заздалегідь спокійно спланувати поїздку, крім того, не доведеться переживати, що в однієї дитини канікули починаються раніше, а в іншого пізніше.


Є у цього рішення і ще одна причина в канікулярний період в школах нерідко проводяться ті чи інші заходи, пов'язані з роботою викладацького складу, розробкою навчального та методичного планів і т. п.


З введенням єдиного графіка шкільних канікул можливо стане уніфікувати та графік проведення таких заходів, що дозволить більш ефективно працювати зі школами.


Ще одна важлива зміна, про яку йшла мова, це скасування прийнятої нині в школах шестиденному робочому тижні. З кінця дев'яностих-початку двохтисячних років всі школи Москви були переведені на шестиденний робочий тиждень.


Мотивувалося це тим, що таким чином знижується навантаження на дитину в кожен окремо взятий день і підвищується якість навчання і засвоєння знань.


Однак всі ці роки йшли суперечки на цю тему, а самі діти залишалися незадоволені шестиденним робочим тижнем.


Що робити, якщо у дитини болить живіт?


Який вибрати сироп від кашлю для дітей.


Амбробене для дітей


Анонімні дослідження, проведені серед школярів, показали, що майже всі вони схиляються до того, що набагато краще вчитися більшу кількість годин на день, але мати два вільні дні вихідних, ніж проводити в школі на годину або два менше, ніж ти міг би, але мати при цьому лише один вихідний в тиждень.


Так що дітей, швидше за все, це рішення порадує.

Батьки теж нерідко погоджувалися з думкою дітей, при цьому для них був значущий ще й той факт, що багато москвичів у вихідні намагаються виїхати на дачу, щоб відпочити.


Проспан для дітей. Від яких хвороб він допомагає?


Білок у сечі у дитини: Чому запалюються лімфовузли на шиї у дитини.

За шестиденного навчального тижня у школах вони змушені їхати без дітей, або їхати зовсім пізно і на один день, тому вони частенько намагалися написати записку вчителям, що в суботу дитини не буде в школі.


За першим опитувального даними, зараз батьки московських школярів в основному підтримують ідею запровадження п'ятиденного учбового тижня в школах.

А от вчителі та методисти з школярами і їх батьками не згодні. Вони нагадують про те, що сприйняття інформації обмежена ресурсами короткочасної пам'яті людини, а навантаження на нервову систему дітей і так досить висока в сучасних школах.


Після чотирьох-п'яти уроків діти часом і на шостий урок приходять вже неуважні, важко концентрують увагу, а що вже говорити про те, щоб тримати їх у школах по сім або вісім уроків? І це, кажуть вони, зовсім не від того, що діти не хочуть вчитися.


Просто особливості юної психіки такі, що вона не здатна плідно працювати довше визначеного періоду, їй необхідний відпочинок.


Багато хто навіть пропонують батькам подати скаргу на введення п'ятиденки, посилаючись на те, що це неминуче призведе до погіршення якості освіти.


Заперечують цим фахівцям ті, хто пам'ятає, що до появи шестиденного навчального тижня у нас в країні вже була шкільна п'ятиденка, а серйозних скарг на якість освіти в той момент не спостерігалося ні раніше, ні тепер.


Насправді, на протязі історії Росії та СРСР тривалість навчального тижня в школі змінювалася кілька разів, стаючи то п'ятиденному, шестиденному, але будь-якої лінійної зв'язку з якістю освіти в цілому ці зміни не мають.

Як швидко зібрати дитину в школу: відео

Цей короткий сюжет нагадає Вам, як оптимально і швидко зібрати дитину в школу:

Категорії