Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

У р. Щастя лікарі ледь не вбили вагітну жінку

В українському місті Щастя мало місце неякісне виконання аборту однієї з пацієнток. Як повідомляє адвокат постраждалої, члени комісії облздраву намагаються зробити все можливе, щоб справа не набула широкого розголосу. На жінку виявляється тиск, зокрема, їй пропонують усунутися від спілкування з представниками преси.


Ігор Чудовський, який є президентом компанії адвокатів «Чудовський та партнери», повідомив в інтерв'ю газеті «Восточный вариант» про те, що представники комісії від облздраву повинні розібратися в конфліктній ситуації між медиками та 27-річною жінкою, яка стала жертвою лікарської непрофесійності. Їй тричі приймалися робити аборт.


Комісія веде себе упереджено. У своїх висновках вона говорить про те, що викидень міг бути спровокований УЗД, а між тим навіть не була вивчена історія хвороби цієї пацієнтки. Перекладаючи всю відповідальність на потерпілу, представники комісії не стали перевіряти роботу гінеколога. У лікарні також були знищені всі документи по цій справі.


Зараз адвокати готують заяву в зв'язку з тим, що представники комісії ведуть себе необ'єктивно, всіляко намагаються виправдати своїх колег і заплутати слідство. Але ж ці лікарі мало не вбили вагітну жінку! Пізніше скарга надійшла ще від однієї пацієнтки, якій також неякісно провели переривання вагітності. За фактом неналежного виконання своїх обов'язків медичними працівниками у відповідності зі ст. 140 12 березня було розпочато кримінальне провадження.

Категорії