Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

У Росії дітей лікуватимуть за допомогою собак

В Омську скоро відбудеться подія, яка буде цікаво не тільки жителям міста, але і всієї медичної громадськості.


Також це буде кроком до значного прогресу в лікуванні дітей з вродженими або набутими особливостями розвитку.


Мова йде про відкриття центру канистерапии, який може допомогти пацієнтам у поліпшенні стану здоров'я і психіки з допомогою собак.


...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Відкриття цього центру стане найбільшим досягненням у роботі Російської Асоціації підтримки розвитку канистерапии. Саме завдяки волонтерам цієї асоціації у 2012 році стало можливим проведення першого офіційного тестування собак, які були визнані терапевтами з підтвердженням цього факту спеціальними сертифікатами.


З 2010 року ця організація проводить постійні заняття для дітей з особливостями розвитку заняття в Санкт-Петербурзі, на яких спеціально навчені собаки допомагають пацієнтам розвинути моторику і краще соціально адаптуватися.


Лікуємо дитини сиропом з кореня солодки.


Як проявляються симптоми менінгіту у дитини.


Гнояться очі у дитини


Адже для дітей з синдромом Дауна, аутизм та ДЦП саме слабка рухова моторика і недостатність або відсутність соціальної адаптації є одними з найбільших проблем.


Дуже часто дитина з синдромом Дауна не йде на контакт зі сторонніми людьми, його складно зацікавити новою грою.

А безпосередність собаки викликає відповідну реакцію практично у кожного маленького пацієнта, можливо, не відразу, але вже через кілька днів.


Хворим дітям набагато легше спілкуватися з тваринами, які не дивляться на них зі сльозами на очах і жалістю, як це часто роблять дорослі. Собака-терапевт постійно підштовхує пацієнта до руху, до гри.


Коли малюк починає гладити такого лікаря, перебирати пальчиками його шерсть, то дуже швидко налагоджується моторика.


Собаки-терапевти не дарма повинні отримувати спеціальні ліцензії, як і собаки-поводирі.


Їх відповідальність не менше, адже вони ні в якому разі не повинні проявляти агресію.


Саме тому завдяки довгим тренувань собаки, які беруть участь у канистерапии, ніколи не ричатимуть і не укусять дитину, навіть якщо той зробив боляче випадково чи спеціально.


У Росії більше поширення отримала терапія з допомогою коней, ніж з допомогою собак. Це пов'язано з тим, що власники стаєнь із-за низьких доходів досить швидко почали перекваліфіковуватися в реабілітаційні центри, особливо для терапії дітей з ДЦП.


Можливо, відкриття Омського центру канистерапии зробить цей вид лікування більш популярним.


На жаль, до цього виду терапії російські медики відносяться поверхово і з прохолодою.

Це пов'язано з тим, що консервативне ставлення і любов до традиційних методів лікування незнищенні чомусь у працівників медичної сфери.


Наприклад, у Польщі з 2010 року офіційно зареєстрована спеціальність «каніс-терапевт», а в Норвегії навіть створені спеціальні державні організації, які займаються підготовкою каніс-терапевтів, каніс-фахівців, каніс-вожатих і собак для проведення терапії.


Відмінність каніс-вожатого від терапевта полягає в тому, що він є добровольцем і не може самостійно призначати лікування. У США лікування за допомогою тварин відбувається в основному за допомогою собак – близько 95%.


Як лікувати сухий гавкаючий кашель у дитини.


Як вивести глистів у дітей?


Свічки цефекон для дітей


Обмеженням у застосуванні канистерапии можуть бути тільки два фактори – алергія на собачу шерсть і патологічний страх перед твариною. Причому визначити останнє і може підтвердити тільки психотерапевт.


Тому що побоюватися собаки в перші дні терапії можуть багато дітей. До того ж дуже важливо, щоб при канистерапии дитина спілкувався з різними собаками, щоб уникнути гострої прихильності до одного тварині.


Робота з однією собакою є ознакою кваліфікованого не каніс-терапевта на думку пітерських, і ставропольских фахівців.


Після спілкування з собаками у дітей не тільки підвищується моторика, рухливість, товариськість.


Поліпшується стан серцево-судинної та інших систем організму за рахунок збільшення корисного руху.


Терапія за допомогою собак може бути порятунком при корекції гіперактивності дитини, адже тварина навчить бути більш уважним, послідовним і направляти енергію в корисне русло.


Таким чином продовжить свій розвиток поки що нестандартна терапія на теренах Російської Федерації.

І спеціально натреновані собаки зможуть допомогти позбутися хворим малюкам хоча б від частини психологічних і фізичних проблем.

Собаки Хаскі лікують дітей-інвалідів: відео

Чудово, коли наші молодші друзі можуть допомогти в лікуванні дітей:

Категорії