Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

У Росії з'являться школи для обдарованих дітей військових

Уряд РФ, нарешті, замислився над долею обдарованих дітей військовослужбовців, яким доводиться вчитися у віддалених частинах країни, слідуючи за своїми військовозобов'язаними батьками.


У багатьох гарнізонних містах, розташованих в глибокій провінції, немає можливості розвивати інтелектуальні обдарування школярів.


...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

У зв'язку з цим, часто пропадають цінні кадри і справжні таланти.


Сергій Шойгу поділився з журналістами планами щодо організації кількох таких спеціальних шкіл під шефством провідних російських вузів.


Ці спеціалізовані заклади допоможуть не тільки виявити схильності дитини до науки, але ще й розвинути їх для подальших кар'єрних успіхів.

Цілком можливо, що такі школи стануть можливістю для дітей отримати гідну освіту. От тільки у своєму інтерв'ю Міністр оборони не розповів, за якими напрямками буде здійснюватися діяльність шкіл, знайдеться в них місце для гуманітарних та технічних напрямів?

Організації навчального процесу в школах та особливості навчання

Поки що невідомо, за яким критерієм будуть відбирати обдарованих дітей, але мабуть показниками стануть вдало складені вступні тести, а також ранні успіхи школяра, грамоти та рекомендаційні листи.


За проектом Сергія Шойгу навчальні заклади для талановитих дітей військовослужбовців будуть побудовані вже до 2015 року.


У своєму інтерв'ю Шойгу заявив, що проект вже давно знаходиться в розробці, і у вересні 2014 року уряд приступив до його реалізації.


Як правильно хрестити дитину? В якому віці це зробити найкраще?


Як правильно використовувати інгаліпт для лікування дитини.


Вивести глисти у малюка


Швидше за все, школи спробують звести до 1 вересня 2015, щоб вдало відкрити новий навчальний рік. Проекти включають зведення нових будівель, а також оснащення навчального закладу всім необхідним, щоб вести заняття на гідному, сучасному рівні.


Швидше за все такі відомі Вузи як МГТУ імені Баумана і МДУ стануть шефствувати над проектами шкіл.


Саме на підтримку з боку вищих навчальних закладів розраховує Сергій Шойгу.

Можливо, саме при самих університетах будуть зведені школи, щоб дозволить дітям не тільки розвивати власні таланти, але і навчатися у кращих фахівців Росії. Цілком можливо, що навчання у спеціалізованих школах для обдарованих дітей полегшить їм вступ до престижних Вузів за обраними напрямами.


Планується, що діти по всій країні зможуть вступати в ці школи, отримуючи профільну освіту.


Якщо проект буде реалізований, то вже через кілька років, в школах для обдарованих дітей офіцерів буде неймовірна конкуренція.


Ось тільки поки що не обговорюється приблизний вік для вступу в спеціалізовану школу.


Цілком можливо, що в школи будуть брати як молодших, так і старших школярів, розробивши для них свої способи тестування для виявлення обдарованості. Військовослужбовці до такого проекту уряду поставилися більш ніж прихильно, визнаючи позитивну перспективу у створенні таких закладів.


Зараз по всій Росії функціонує кілька десятків шкіл, в яких навчаються діти військових, які проживають у гарнізонних містечках.

Виявлення обдарованих школярів допоможе сотням і тисячам дітей отримати нормальну освіту.

Розвиток обдарованих дітей: відео

Обдарованими народжуються чи стають? Дивіться сюжет:

Категорії