Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

У школярки на уроці фізкультури почалися пологи

Школярка в Одеській області ледь не народила на уроці фізкультури. Вона вирішила не говорити батькам про свою вагітність, так як розраховувала зробити аборт.


Урок розпочався як зазвичай, всі учні пішли на зарядку. 15-річна Яна раптом повідомила вчителю про різко виникли болях в животі. Педагог відправив дівчинку додому у зв'язку з її нездужанням. Мама дев'ятикласниці викликала швидку і повезла доньку у лікарню на огляд до гінеколога. Жінка дуже сильно здивувалася, почувши від лікаря, що її дочка народжує. Газета «Комсомольська правда» пише, що ще б трохи, і Яна народила прямо на шкільному уроці.


Ольга Волкова, яка є головним лікарем Ширяєвської районної лікарні, згадує, що дівчина до них була доставлена бригадою «Швидкої допомоги». Огляд показав, що школярка перебуває на останньому місяці вагітності. Після цього Яна виявилася в пологовому відділенні, де і благополучно народила свою дівчинку. Доньку назвали Богданою, її вага составил2700 грам. За словами лікарів, новонароджена повністю здорова.


На наступний день після пологів, трохи ніяковіючи, до Богдана прийшов її тато, 16-річний Павло. Хлопець навчається в технікумі. За його словами, він не відмовляється від сім'ї, визнає дитини й готовий узяти матеріальні витрати на себе. Його батьки вже придбали для молодої пари будинок. Самі Яна і Павло незабаром повинні стати офіційними дружинами.


Дивно, що школярці вдалося приховувати своє становище не тільки від подруг, але і від батьків, протягом усього терміну вагітності. Щоб сховати живіт, дівчина носила спеціальну ужимающую одяг. При цьому вона не пропускала занять і зуміла пройти дві медичні комісії. Батькам про свою вагітність Яна не повідомляла, що у її планах було зробити аборт.


Дівчина згадує, як сильно вона злякалася спочатку. Першим бажанням було позбутися плоду, однак, через деякий час, вона передумала і вирішила стати мамою.


Альона Вікторівна, бабуся Богдани, розповіла, що карати свою дочку Яну вона не збирається. Навпаки, їй хочеться докласти всі сили, щоб допомогти виховати онуку. У неї самої п'ять дітей, перший з них з'явився на світ, коли їй було 18.


Нагадаємо, що аналогічний випадок вже відбувався в Ширяєвому. Це було вісім років тому. У той раз мамою стала 13-річна школярка. Та учениця на даний момент є мамою вже тричі.

Категорії