Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

УЗД черевної порожнини у дітей — норми і традиційні помилки, покрокова підготовка

Сьогодні рідке комплексне обстеження систем і органів людини обходиться без ультразвукового дослідження. Найчастіше фахівці призначають процедуру УЗД відділу малого тазу та/або органів черевної порожнини. Найменших пацієнтів сеанси УЗД теж не оминають, викликаючи безліч питань і переживань у їхніх батьків. Невже безболісні ультразвукові хвилі здатні нашкодити дитині? Навіщо взагалі потрібно УЗД черевної порожнини? Варто заздалегідь чогось побоюватися, якщо лікар призначив цю процедуру?


УЗД дозволяє швидко і точно визначити «неполадки» в організмі дитини.

Ультразвук придуманий природою

Небезпеки процедура УЗД для дитини, навіть якого кілька годин від народження, не являє тому, що принцип дії апарату, розробленого спеціально для дослідження внутрішніх органів людини, будується на генерації високочастотних звукових коливань. Людське вухо сприйняти їх не може, але ними користуються багато тварин, наприклад, дельфіни.


Зазначимо, що ультразвук абсолютно безпечний для здоров'я малюків.

4 головних органу

Які саме органи дивиться лікар, коли досліджує ультразвуком животик малюка? Обов'язковими для дослідження є:

  • печінка

  • Категорії