Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Відеоспостереження: дорослі заходи безпеки в дитячих садах

У жовтні жителі столиці мали можливість долучитися до глобального експерименту: батьки маленьких дітей і просто жителі Москви брали участь у голосуванні, головною темою якого було питання: «чи Треба встановити у дитячих садках системи відеоспостереження?».


За результатами голосування, яке тривало до 14 жовтня, з'ясувалося, що більшість користувачів, які брали участь у цьому опитуванні, схвалили цю ідею, хоча не обійшлося і без противників такого нововведення.


...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Проте в цілому плюси встановлення відеокамер у дитячих садках очевидні: тепер вихователі зможуть контролювати своїх підопічних, з'явиться можливість запобігати багатьох конфліктних ситуацій, а мамам і татам, які не зможуть бути присутніми на ранках, пообіцяли можливість спостерігати за своїми чадами «в прямому ефірі».


Цікаво, що з появою відеокамер батьки і вихователі сподіваються позбутися від типової дитячої ситуації «він перший почав».


Дійсно: тепер записи з камер дозволять розібратися, хто ж почав битися або відбирати іграшки, а мами і тата особисто зможуть переконатися, що їх «дитина-паїнька» є таким тільки на їхніх очах, а в колективі веде себе, м'яко кажучи, погано.


Конкретні цифри за результатами опитування виглядають так: більшість респондентів (понад 80% респондентів) висловилися «за», і лише 6% сказали інновації «ні». Також противниками систем спостереження стали 12 відсотків бездітних городян, які брали участь у голосуванні.


Трансляції будуть вестися тільки із зон загального користування, а доступ до перегляду будуть мати тільки ті батьки, діти яких відвідують конкретну групу, і педагогічний склад.

Пряма трансляція буде доступна батькам, авторизовавшимся на московському порталі держпослуг. Послуга спостереження платна і буде включатися в оплату за утримання дитини в садку.


Співробітники прес-служби Департаменту інформаційних технологій Москви вже повідомляють про те, що відомство розробляє схеми підключення відеоспостереження, і вже до весни майбутнього року батьки зможуть отримати доступ до нової послуги.


Спочатку в якості експерименту відеоспостереження велось у двадцяти дошкільних установах столиці, зараз в Департаменті інформаційних технологій говорять про те, що в 2015 році спостереження за допомогою відеокамер буде впроваджено в усі дитячі садки.


Але чому ж думки людей розділилися, якщо відеокамери в ігрових зонах дійсно допоможуть вихователям виконувати свою роботу і забезпечать додаткові заходи безпеки для їх дітей?


З іншого боку барикад» дійсно звучать досить переконливіті доводи, і основний лейтмотив у них дитину не потрібно привчати до тотального контролю з малих років.


Яких вітамінів міститься більше кальцію? Дієтологи рекомендують.


Що потрібно робити, якщо у дитини пішли зелені соплі.


У дитини раптово пішла носом кров


Більш того – деякі педагоги теж проти таких заходів, оскільки відомі випадки, коли те, що відбувається на відео виглядає зовсім не тим, що відбувається в дійсності.


Наприклад, одна з московських виховательок згадує випадок, коли батьки влаштували перевірку з приводу того, що їх малюка ледве не катують.

Насправді дитині просто давали ліки, але з-за низької якості запису при перегляді все справді виглядало так, ніби вихователь ображає малюка.

Додатковий заходи безпеки: відео

Подивіться, як ведеться робота по зміцненню безпеки в дитячих закладах:

Категорії