Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Відгуки на протизаплідні таблетки постинор...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світПобічні дії Постинора


Після прийому препарату посткоїтальної контрацепції можлива поява нудоти, іноді блювання і проносу. Рідше можуть турбувати головні болі, запаморочення, втомлюваність. В деяких випадках можливі ниючі болі внизу живота і мажуть виділення. При рясному матковій кровотечі слід негайно звернутися до гінеколога. Після прийому постинора дата наступних місячних може зміститися на два-три дні.


Протипоказання таблеток Постинор


Постинор протипоказаний: при алергії на препарат або його компоненти, при захворюваннях печінки, а також людям, що перенесли гепатити (в т. ч. хвороба Боткіна). Такі таблетки від вагітності також протипоказані підліткам, так як це сильний гормональний засіб, яке може завдати непоправної шкоди становленню ендокринної системи.


Додаткова інформація


Наслідки від прийому постинора можуть принести шкоду здоров'ю, якщо не слідувати інструкції до його застосування. Рекомендується також перед прийомом препарату отримати консультацію лікаря. Препарат постинор виробляє угорська компанія Гедеон Ріхтер. Препарат можна замовити в інтернет-аптеках «Ликитория», «Еврофарм», купити в Кремлівській аптеці (Москва), аптеки «Фарм-Сервіс» (Калінінград) та інших. Ціна блістери (2 таблетки) в середньому становить 230 300 рублів.

Категорії