Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Відгуки про протизаплідних таблетках гинепристон

Існують десятки фармакологічних компаній, що випускають таблетки екстреної контрацепції. Потрібно розуміти, що кожна компанія на упаковці свого лікарського засобу вказує дещо завищені дані про ефективність препарату. Тому покупцям доводиться робити вибір: або вірити на слово компаніям-виробникам, перевіряти результативність таблеток експериментальним шляхом (на собі) або довіритися відгуками тих, хто вже спробував таблетки і може поділитися своєю думкою....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ


Також потрібно розуміти, що точну ефективність таблеток екстреної контрацепції досить складно виміряти навіть вченим. 100% гарантії ніхто дати не може, оскільки на кінцевий результат впливає безліч факторів.

Фактори, що впливають на ефективність таблеток

Склад препарату


Гинепристон відноситься до пігулок другого покоління, до складу якого замість синтетичних гормонів входить речовина під назвою

Категорії