Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Відгуки про протизаплідних таблетках женале

Деякі плутають таблетки для екстреної контрацепції з звичайними протизаплідними засобами або препаратами для аборту. Всі три медикаменту мають зовсім різне призначення. Таблетки для екстреної контрацепції, до яких відноситься женале, використовуються для запобігання вагітності. Іншими словами – їх марно пити, якщо ви вже «залетіли». ...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Ефективність таблеток залежить від вашої ваги!

Позитивний ефект від женале має яскраво виражену залежність від маси вашого тіла. При відхиленні індексу маси тіла (ІМТ) від норми в бік збільшення (при зайвій вазі) дія таблеток помітно знижується.


Якщо у вас легкий надлишок ваги, ефективність знижується в півтора рази, якщо у вас ожиріння 1-ої, 2-ої або 3-го ступеня – у три рази.


При цьому підвищення дозування препарату ніякого впливу на результат не впливає. Більш того, підвищувати дозування категорично заборонено не тільки для повних жінок, але і для худих.

Якщо у вас виникли додаткові питання, ви можете задати їх у відгуках до женале, заповнивши форму коментарів нижче.


Вся інформація про протизаплідних таблетках женале: протипоказання, побічні ефекти, інструкція.


Ці таблетки можна замінити альтернативними препаратами – агеста (посилання) або гинепристон (посилання).

Категорії