Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Відгуки від тих, хто робив або збирається робити міні-аборт

Обговорення на тему переривання вагітності порівнянні з ходінням по мінному полю, оскільки сама ця тема розколює суспільство на дві протиборчі сторони. Одні хочуть мати право робити зі своїм тілом так, як вважають за потрібне, інші волають до Бога, «великої задумом природи», головному призначенню жінки і до інших аргументів. ...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світНаш портал виступає в якості інформаційного ресурсу, основне завдання якого-дати вичерпну інформацію про всіх законних варіантах переривання небажаної вагітності та способи контрацепції.


Ми надаємо можливість залишити відгук про вакуумному аборті всім, хто побажає висловитися на цю тему. Ви можете розраховувати на неупередженість редакторів порталу при перевірці коментарів, навіть якщо вони несуть негативне забарвлення.


Що важливо знати про вакуумної аспірації

  • Процедура повинна проводитися тільки в медичних установах (дивіться наш

  • Категорії