Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Відновлення після кесаревого розтину: приходимо в норму без втрат

На жаль, не кожна вагітність протікає без ускладнень і завершується природними пологами, як задумано природою. Але нам, жінкам, дуже пощастило народитися в той час, коли ми можемо стати мамами і у випадку складної вагітності.


Мільйонам породіль у всьому світі допомагає операція кесаревого розтину. Хтось заздалегідь знає, що розродження буде проходити цим способом, для кого-то кесарів застосовують екстрено, для порятунку життя. ...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Що таке кесарів розтин?
 • Можливі ускладнення після операції
 • Відновлення після операції. Що можна і що не можна?
 • Після виписки з пологового будинку
 • Після відновлення
 • Що таке кесарів розтин?


  Кесарів розтин – справжня хірургічна операція, яка полягає в розтині тканин вагітної жінки з метою витягання плоду.

  Для її проведення буває досить спінальної анестезії – препарат вводиться в епідуральну область хребта через катетер.


  Знеболення і м'язове розслаблення виникають лише в нижній половині тіла. Відразу після пологів жінка має можливість взяти дитину на руки і прикласти до грудей.


  Якщо заздалегідь відомо, що вагітної належить кесарів розтин, воно називається плановим. Існує ряд абсолютних показань, коли альтернатива навіть не розглядається (невідповідність розмірів дитини і родових шляхів, повне передлежання плаценти, а також деякі захворювання вагітної та особливості положення плода в матці), і свідчення вибору, коли лікар може забажати проведення операції, щоб уникнути можливих ускладнень.


  Якщо в пологах виявляються загрожують життю дитини чи матері ускладнення, то вдаються до екстреної операції за життєвими показаннями.


  Планове і екстрене кесарів розтин проводять за різними методиками.


  У цій статті представлений список речей для новонародженого влітку. Що взяти з собою в пологовий будинок, а без чого можна обійтися?


  Дюфалак для новонароджених: інструкція, дозування, ціна у цій статті.


  Техніка проведення операції

  Породіллі голять лобок, вводять катетер для обов'язкового повного спорожнення сечового міхура. Наповнений міхур заважає скорочення, а значить, швидкому загоєнню розрізу матки. Послідовно розсікають шкіру, м'язи, очеревину, матку, плодовий міхур і витягують дитини.


  Потім перерізають пуповину, здійснюють витяг посліду, і також послідовно зшивають матку, очеревину. На шкіру накладають або шви, або дужки. Іноді залишають дренаж для відтоку рідини з м'язів живота, який знімають через 2-3 дні. Шкірні шви видалять на 5-6 день.


  Важливо: при плановому кесаревому розтині розріз проводять горизонтально, при екстреному в деяких випадках вертикально.


  Травматичність вертикального розрізу набагато вище, і хірург вдається до вертикального розрізу, щоб у загрозливої ситуації отримати виграш у часі.

  Можливі ускладнення після операції


  Відсоток ускладнень після поведінкою операції кесаревого розтину досить високий, вони виникають у 10 40 відсотків породіль.


  Як правило, на першому місці запалення різної локалізації і ступеня тяжкості. Причини можуть бути як наявні в організмі жінки осередків інфекції, так і похибки при проведенні операції.


  Найчастіше турбують:

 • інфекційні процеси в області ран та ендометрит

 • Категорії