Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Відновлюємо дитини після антибіотиків — усуваємо шкідливі наслідки

Будь-яка мама знає, що прийом антибіотиків впливає на здоров'я малюка. Якими б нешкідливими не представляли антибактеріальні препарати фармацевтичні компанії, спостереження педіатрів і батьків говорять про зворотне — ці ліки впливають на організм дітей, а тривале застосування антибіотиків може викликати довгострокові негативні наслідки. Як відновити дитини після антибіотиків? Чим знизити шкідливу дію ліки і підняти імунітет малюка?


Після прийому антибіотиків необхідно відновити мікрофлору кишечника.

Вплив антибіотиків: чому вони небезпечні?

Антибактеріальні препарати призначаються при бактеріальних і деяких видах грибкових інфекцій у дітей. Грамотні батьки знають, що призначення антибіотиків при вірусних інфекціях (ГРВІ, ГРЗ, всілякі «застуди») безглуздо, так як від респіраторних вірусів ліків немає. Про це нам невпинно повторює доктор Комаровський: антибіотики не впливають на віруси, а лікарі призначають їх при застудах, щоб убезпечити себе! Тому ми будемо говорити про антибіотикотерапії, яка дійсно необхідна дитині: бактеріальна природа інфекції підтверджено, лікарем призначений відповідний хвороби препарат.


Іноді трапляється, що призначення антибіотиків не обґрунтовано!

Отже, антибіотики всмоктуються в кров і розподіляються по органах і тканинах організму, борючись зі збудниками хвороби. У різних видах тканин їх концентрація може бути різною, це залежить від виду антибактеріального препарату. Тим не менш, антибіотики впливають на організм системно, тобто зачіпають всі процеси життєдіяльності дитини. У чому ж виражається негативний вплив антибіотиків:

  • перший удар ці препарати наносять по колоніям більшості видів бактерій, що живуть у нашому організмі — як шкідливих, так і необхідних

  • Категорії