Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Відсутність токсикозу при вагітності казка чи реальність?

Багато жінок, що знаходяться в положенні, абсолютно впевнені в тому, що при вагітності токсикоз є постійним і неминучим явищем.


І дійсно, багато хто з жінок, що народжували розповідають історії про те, як вранці і вечорами їх постійно мучили напади нудоти, як раніше улюблені страви раптом починали викликати сильну відразу, як постійно крутилася голова і відчувалося серйозне нездужання......

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Чому виникає токсикоз?
 • Його основні ознаки
 • Два різновиди
 • Відсутність токсикозу: чи це нормально?

 • Такі розповіді чує кожна відвідувачка жіночих консультацій, і в результаті, складається думка, що токсикоз – це норма. А ось коли його проявів не спостерігається, багато вагітні починають проявляти занепокоєння.


  У чому ж справа? Чому немає токсикозу? Пропонуємо вам розібратися в цьому питанні.

  Чому виникає токсикоз?


  В першу чергу, необхідно зрозуміти, чому взагалі виникає таке неприємне явище, як токсикоз. Насправді, фахівці до цих пір не прийшли до єдиної думки.


  Очевидним є лише одне: токсикоз – це реакція організму вагітної жінки на різні несприятливі фактори.


  До таких факторів можна віднести, наприклад, куріння (у тому числі, і постійне пасивне вдихання нікотину і смол), вживання алкоголю, хронічна втома і брак сну, наявність захворювань нирок, наявність хронічних хвороб травної системи, а також багато іншого.


  Мабуть, однією з основних причин виникнення токсикозу у вагітних жінок є все-таки саме стан, який для організму ново і незвично.

  Цілком очевидно, що жіночий організм під час виношування дитини кардинально змінюється на гормональному рівні. І ці зміни впливають на роботу абсолютно всіх систем, кожного внутрішнього органу.


  А тому стає зрозумілим, що організм, перебудовуючись, може підносити вагітної неприємні сюрпризи – запаморочення, втома і, звичайно, токсикоз.


  Нерідко нудота вранці виникає внаслідок того, що в організмі вагітної жінки недостатньо вітамінів, мікроелементів і інших корисних речовин.


  А тому кожній майбутній мамі, і особливо в першому триместрі вагітності, дуже важливо приймати спеціальні вітамінні комплекси. Після курсу прийому токсикоз зазвичай відступає.


  До речі, є ще і

  Категорії