Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Віферон при вагітності допоможе виносити вашого малюка

Віферон, як медичний препарат, просто необхідний під час вагітності. Тому що для кожної вагітної жінки важливо бути здоровою в цей період, і не нахапатися вірусних захворювань.


А в неї, як правило, ослаблений імунітет, оскільки організму потрібно ще звикнути до «чужорідного тіла». Це плід. Тому небезпеки майбутніх матусь підстерігають на кожному кроці....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Що являє собою препарат?
 • Трохи інформації про свічки Віферон
 • Поговоримо про мазі
 • Відгуки про препарат

 • Що ж робити, якщо болячка вас долає? Насамперед потрібно зробити все для того щоб: життєво важливі органи і системи були спрямовані на розвиток і ріст плода і, звичайно ж, підтримати організм.


  Існує багато лікарських засобів, які є протипоказаними під час вагітності. Але убити інфекцію, щоб не було ніяких побічних явищ – просто необхідно.


  Зверніть увагу на такий продукт, як Віферон – препарат, що представляє собою сучасне вітчизняне медичне винахід імуномодулюючої дії.

  Що являє собою препарат?


  Застосовується він і для профілактики, і для лікування різних захворювань. Вітчизняна медицина завдяки сучасним технологіям змогла домогтися, що основним компонентом цього препарату став інтерферон, аналог становить, вже існуючого в організмі людини.


  Тому додаткове кількість компонента допоможе перемогти прогресуючу хворобу. Якщо організм жінки не здатний виробити достатню кількість інтерферону, то їй необхідно застосовувати цей препарат під час вагітності. Віферон є безпечним, локальним препаратом.


  Віферон можна використовувати в різних формах. Наша вітчизняна фармакологія пропонує цей препарат в декількох видах. Це свічки, мазь та гель.


  Майбутні матусі в основному використовують цей продукт у вигляді свічок і мазі.

  Трохи інформації про свічки Віферон


  Завдяки їх гарному всмоктуванню, результат не змусить себе довго чекати.


  Свічки застосовуються при таких захворюваннях як:

 • уреаплазмозе

 • Категорії