Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Вільний естріол при вагітності: про норму і зниженні концентрації

Гормони є важливими біологічно активними речовинами, які секретуються ендокринними залозами і регулюють важливі процеси в організмі людини.


Ці речовини грають важливу роль в зачаття і виношування плода, тому в деяких випадках вагітні жінки направляються на певні гормональні обстеження....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Основні гормональні обстеження при вагітності
 • Яка норма?
 • Якщо знижений рівень

 • Необхідність проведення динамічного спостереження за рівнем деяких гормонів під час виношування дитини пояснюється тим, що ці речовини утворюються не тільки в організмі матері, але і в організмі плода, і на їх зміни можна судити про особливості розвитку вагітності.

  Основні гормональні обстеження при вагітності


  Обстеження гормонального фону під час вагітності не є обов'язковим аналізом, а проводиться за показаннями, наприклад, коли високий ризик розвитку невиношування вагітності.


  В даному випадку до уваги беруться спонтанні викидні в анамнезі у жінок і нерегулярний менструальний цикл ще до зачаття дитини, що досить часто буває при недоліку відповідних гормонів.


  Таких пацієнток ще на етапі планування вагітності, особливо при виявленні ознак гормональних порушень, направляють на визначення рівня кортизолу, прогестерону або пролактину.


  Якщо існує загроза викидня в процесі спостереження за вже наступила вагітністю, обов'язково перевіряють концентрацію хоріонічного гонадотропіну в сироватці крові при нормальному плині вагітності в перші її тижні відзначається стійке збільшення концентрації цього гормону і будь-яке зменшення його концентрації в перші тижні (

  Категорії