Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Вірус Коксакі (ентеровірус) у дітей — керівництво для батьків

ГРВІ — найпоширеніше захворювання. Його переносять 100% дітей. Друге місце відводиться ентеровірусної інфекції. З нею стикається близько 45% дитячого населення. Зазвичай її збудником є вірус Коксакі. А небезпека в тому, що він може викликати порушення в роботі будь-якого органу. Щоб знизити ризик ускладнень важливо правильно і своєчасно діагностувати захворювання. Однак не все так просто: перші симптоми нагадують початок алергії або вітрянки.


Вірус Коксакі — інфекційне захворювання, яке легко можна сплутати з вітряною віспою або алергією.

Ентеровірус та його різновиди

До ентеровірусів відносять кілька видів вірусів, середовищем для розмноження яких стає ШКТ. На це вказує назва: його перша частина «ентеро» в перекладі з латині звучить як «кишечник».


Розрізняють три групи ентеровірусів:

  • Полиовирусы. Перша частина назви вказує на захворювання, яке викликає цей збудник — поліомієліт, або запалення сірого речовини спинного мозку. У перекладі з латинського «полиос» — сірий, а «миелос» — спинний мозок.
  • Віруси Коксакі отримали свою назву на честь американського міста, в якому вперше були виявлені.
  • Вони поділяються на два типи:

  • А — викликають інфекційні захворювання слизових оболонок, шкірних покривів, горла і головного мозку

  • Категорії