Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

В Швейцарії можлива заборона абортів

«Захистити життя і врятувати мільярди» це назва проекту, на захист якого швейцарські активісти почали збирати підписи. Обговорення на референдум має відбутися влітку 2014 року, до цього часу прихильникам проекту важливо встигнути зібрати не менше 100 000 підписів на підтримку своєї ідеї.


Кількість абортів в Швейцарії складає близько 11 000 на рік. Активісти вбачають у цих цифрах серйозної шкоди економіці країни. На своєму сайті вони пояснили свою точку зору: ненароджені діти були б споживачами, платили б податки і робили внески в соціальні інститути. Якщо б 100 000 немовлят, загиблих в результаті аборту, все-таки народилися на світло, бюджет Швейцарії збільшився на 359 мільярдів доларів.


Ініціатори цього проекту раніше збирали підписи на захист ще однієї ідеї, також стосується переривання вагітності. Тоді пропонувалося відмовляти жінкам, які зробили аборт, у наданні медичної страховки. Необхідну кількість підписів було зібрано ще в 2011 році. Тепер настала черга влади, які розглянуть цей законопроект, і ймовірно, дадуть йому силу закону.


Взагалі, Швейцарія посідає одне з останніх місць у світі за кількістю скоєних абортів. Згідно зі статистикою, на 100 жінок дітородного віку припадає 6.4 абортів.

Категорії