Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Вісцеральний масаж — метод відновлення і профілактики здоров'я дитини

Сьогодні в нашій статті мова піде про застосування вісцерального масажу живота для дітей. Ця різновид старослов'янської масажу просто творить чудеса, дозволяючи відновити роботу багатьох органів і систем дітворі при різних недугах без використання ліків.


Вісцеральний масаж творить справжні чудеса!

Загальні відомості про методику

Вісцеральний масаж (або старослов'янська) відноситься до старовинним російським методів лікування та діагностики багатьох захворювань. На відміну від звичайного класичного, прийоми цього виду терапії впливають безпосередньо на органи, а не діють опосередковано через шкіру і м'язи.


Саме слово «вісцеральний» означає внутрішній. Це метод був секретною зброєю давньоруських лікарів, а техніку ще називають «староруської». Давні слов'яни вірили, що в животі знаходиться «черевний мозок», який керує роботою всього організму людини.


Вісцеральна терапія популярна в Європі, Азії, Америці, а тепер і в Росії.

Вісцеральна терапія дозволяє виявити різні спазми, венозні і лімфатичні застої, набряки, опущення в різних органах і усунути їх. Досвідчений масажист з допомогою спеціальних прийомів (натискання, обминаний, простукиваний) потрібним чином впливає на весь організм людини. Зараз цей спосіб оздоровлення популярний в країнах Європи, Англії, Америці, на Філіппінах і в Китаї.

На чому заснована дія масажу

Фахівці вважають, що дана вісцеральна методика «запускає» рух крові та лімфи по всьому організмі. Вважається, що такий масаж допомагає зруйнувати «коло взаємодії», тим самим знищуючи причину виникнення більшості хвороб. При цьому відбувається вплив на внутрішні органи під потрібним кутом, а так само на м'язи і судини. Саме порушення у вигляді судинних спазмів або ослаблення нервових волокон призводять до застою в тканинах. У підсумку, з-за одного «забарахлившего» органу страждає весь організм, а нам треба повернути роботу органів в нормальне русло, тим самим відновивши самопочуття людини.


Наводимо животик в норму після пологів!

Після пологів жінкам такий масаж допомагає повернути органи дітонародження в нормальне положення, усунути застійні явища і попередити можливі хвороби.

Про доктора Огулова

Особливої уваги заслуговує техніка Олександра Огулова. Раніше, працюючи тренером, він навчився знімати біль після травм за методикою вятских старовірів. Пізніше Олександр Огулов створив свою авторську методику масажу. Зараз автор проживає в Німеччині і є членом Академії природничих науки і Асоціації народних цілителів.


Знайомтеся, Олександр Огулов — автор власної унікальної методики.

Коли застосовують вісцеральну терапію дітям

Вісцеральний масаж використовують і для лікування, і для підтримки здоров'я. Після процедури багато відзначають «зліт» самопочуття, настрою та емоційного стану. Паралельно поліпшується пам'ять, слух, зір, стан шкіри.


Дітям вісцеральний масаж найчастіше застосовують при захворюваннях:

  • травної системи (коліт, запор, гастрит, розлад травлення)

  • Категорії