Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Вітамін С при вагітності простий спосіб захистити дитину від куріння мами

Зрозуміло, куріння під час вагітності погано позначається на самопочуття дитини, тим більш згубно впливає на його легені. Відмова від куріння під час вагітності це важливий пріоритет для жінки.


Однак, володіючи такою інформацією, багато жінок не можуть перешкодити своїм шкідливим звичкам і продовжують курити. Важливо розуміти, що ризик великий. А вплив нікотину на легеневу функцію дитини після народження буде відчуватися до 21 року включно....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ


Плацента вагітної матері нездатна захистити дитину від усіх речовин, тому пропускає нікотин до плоду.


Великий ризик відшарування плаценти, тому так часто у курящих жінок трапляються викидні.

Тютюновий дим містить в собі велику кількість отрут, тому, з кожною затяжкою молода мати дає дозу аміаку, формальдегіду, нікотину і миш'яку своєму малюкові.


Але це лише основні речовини, в тютюні їх міститься понад 4000. Вони успішно потрапляють у загальний кровотік дитини і зменшують кількість корисних живильних речовин, впливаючи також на обмін кисню.


Куріння під час вагітності викликає:

  • шкірні алергічні захворювання

  • Категорії