Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Вітамін В12 при вагітності: не просто потрібен, а потрібен!

Вітамін B12 – це водорозчинне речовина, яка надає сприятливу дію на нервову систему, покращує кровотворення і обмін речовин.


Корисні властивості вітаміну настільки великі, що вживання під час вагітності, як з продуктами харчування, так і в вітамінних добавках вважається обов'язковим....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Чому необхідне?
 • Що таке вітамін B12?
 • Скільки потрібно під час вагітності?
 • Чи може бути занадто багато?
 • Вміст у продуктах харчування
 • Треба вживати харчові добавки, що містять вітамін B12?
 • Ознаки дефіциту
 • Чому необхідне?


  Нестача вітаміну B12 у вагітність може обернутися низкою проблем як для дитини, так і для матері. Негативний вплив на плід полягає в недорозвиненні нервової системи.


  Разом з фолієвою кислотою цианокобаламін допомагає клітинам правильно ділитися, що забезпечує нормальний розвиток органів і тканин дитини.


  Недостатня кількість вітаміну B12 у період вагітності може привести до аномалій розвитку плода.

  Для матері важливо підтримання правильного білкового обміну, стабільної роботи нервової системи, що також регулюється з допомогою вітаміну B12.


  Кобаламін не дозволяє руйнуватися миелиновым оболонок нервів, стимулює регенерацію клітин шкіри та імунної системи, допомагає клітинам крові розмножуватися в достатній кількості, що запобігає ризик розвитку анемії.


  Стан дитини безпосередньо залежить від стану здоров'я матері, тому під час вагітності важливо стежити за достатньою кількістю вживаних вітамінів і мінералів, в тому числі і B12.

  Що таке вітамін B12?


  B12 – це водорозчинний вітамін, який не руйнується і при тривалій обробці високими температурами. Цікавий той факт, що речовина частково синтезується мікроскопічними організмами – бактеріями, водоростями, пліснявою.


  Рослинами B12 не продукується. Тому вітамін обов'язково повинен надходити в організм з тваринною їжею. В особливих випадках призначаються препарати містять кобаламін.


  Вітамін B12 має кілька форм і, відповідно, назв. Кобаламін – це теж про B12, назва пов'язана з наявністю в структурі молекули кобальту.


  Організм людини ж сприйнятливий до цианокобаламину, саме тому найчастіше назву вітаміну B12 замінюється поняттям «ціанокобаламін».


  Для успішного проникнення через стінку шлунка, вітаміну потрібен фактор Касла, він забезпечує доставку B12 до всіх необхідних частин організму людини.

  Вітамін B12 сприяє:

 • нормального внутрішньоутробного росту і розвитку дитини

 • Категорії