Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Вітаміни Піковіт для дітей: рекомендовані лікарями, схвалені мамами

Дитині потрібно дуже багато сил і енергії поки він росте. Кожен день він відчуває різноманітні фізичні і психологічні навантаження на організм. Приймати вітаміни потрібно для того, щоб діти завжди були повними сил, міцними і життєрадісними.


Вітамінний дефіцит – явище не спонтанне і виявляється воно не відразу. Тому ускладнення в розвитку можуть з'явитися значно пізніше, навіть у підлітковому віці....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Вітаміни Піковіт для дітей
 • Сироп Піковіт
 • Інструкція прийому сиропу
 • Вітаміни для дітей: відео

 • Перші вітаміни дитина одержує з молоком матері. Пізніше – джерелом стають продукти харчування.


  Не завжди їжа містить необхідні мінеральні речовини і компоненти. Ситуація особливо погіршується восени, взимку, а також ранньою весною.


  Причина: у продуктах харчування скорочується кількість вітамінів і корисних речовин.

  Інша ситуація з дітьми, які страждають алергією. Гіповітаміноз в їх випадку дуже навіть очікуємо. Для лікування батьки вдаються до найрізноманітніших дієт, що впливає на появу браку вітамінів.


  Календар щеплень для дітей. Які щеплення треба робити обов'язково?


  Що робити, якщо у дитини виявили шуми в серці?


  Регідрон для дітей


  Для того щоб поповнити запас корисних елементів в організмі або підтримувати його в нормі необхідно приймати вітаміни.


  Застосування повинно бути регулярним: восени, взимку і навесні. Ціна на комплекс більш, ніж демократична, тому купуйте дітям.


  Набагато дорожче коштують ліки. Більшість педіатрів вважають, що застосування комплексу повинно тривати цілий рік (в профілактичних цілях).

  Вітаміни Піковіт для дітей


  Категорії