Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Вітаміни Вітрум для дітей як спосіб підняття імунітету

Прийшовши в аптеку, і бачачи величезний асортимент різних вітамінів, буває дуже складно визначитися, що вибрати..


А в наш час тільки й доводиться сподіватися на допомогу ззовні, на допомогу вітамінів, т. к. навколишнє середовище, і продукти зі столу далеко не сприяють міцному здоров'ю....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Склад і дію на організм
 • Як впливає?
 • Вітаміни Вітрум для дітей

 • Овочі і фрукти, які викликають все більше і більше питань у своїй якості, вже не є унікальним джерелом мікроелементів і вітамінів. А без них, на жаль, нікуди.


  Для батьків цієї взагалі дуже важлива тема всім хочеться своєму дитинчаті дати найкраще. І рекомендовану добову дозу вітамінів і мікроелементів ніхто не відміняв.

  Мало який дитина зможе заповнити добову потребу у настільки необхідному кальції, випивши всього один-другий літр молока. Та ще ж, крім кальцію так багато вітамінів необхідно зростаючому організму.


  І тут є прекрасна можливість допомогти своєму маляті за допомогою готових комплексів з вітамінами і мінералами та іншими необхідними мікроелементами.


  Енкопрез у дітей. Чи можна лікувати цю хворобу народними засобами або краще відразу звернутися до лікаря.


  Що робити, якщо у дитини осип голос? Які бувають вправи для тренування і відновлення голосу читайте в матеріалі. Також порадимо необхідні процедури для зв'язок.


  Вітамінні комплекси Вітрум вже багато-багато років займають лідируючі позиції у відгуках покупців. Люди довіряють якості та досвіду.


  А хіба може бути щось важливіше, коли вибираєш препарати для здоров'я. Особливої уваги заслуговує той факт, що в лінійці комплексів є вітаміни для всіх вікових категорій.


  Одна лише лінійка для дітей включає кілька різних видів вітамінів: Вітрум Бебі, Вітрум Кидс, Вітрум Юніор, Вітрум Тінейджер.

  Склад і дію на організм


  Склад певної групи вітамінів та їх дія прораховані і складені індивідуально.


  Таким чином, з 2-х років, починаючи давати лише по 1 жувальній таблетці.


  Можна бути спокійним, що такі процеси, як розвиток нервової системи (для якої так необхідні вітаміни групи В, йод, цинк, мідь),формування кістково-м'язового апарату, зміцнення зубної емалі, все буде відбуватися збалансовано.


  Кожній мамі, виховувати здорових дітей, безумовно, хочеться і самій виглядати красивою і здоровою. І тут, як не можна до речі, на допомогу прийде комплекс Вітрум Бьюті.


  Ну що ще для щастя треба Красиві волосся, здорова сяюча шкіра, міцні нігті?

  Якщо Ваша дитина захворів застудою, то рекомендуємо ацц для дітей.


  Чи можна давати валеріанку дітям дізнаєтесь в даній статті.


  Коли необхідно терміново застосувати літичну суміш для дітей


  Вітрум Бьюті містить всі необхідні складові краси: вітамін Е, вітаміни групи В, біотин, і безліч інших. Вітрум Бьюті поліпшить стан шкіри, волосся і нігтів. Відновить обмін речовин.


  Для тих, хто тільки готується стати мамами, розроблений спеціальний комплекс Вітрум Пренатал.


  Вітрум Пренатал містить всі необхідні вітаміни та мінерали, які допомагають знизити ризик розвитку вроджених вад, залізодефіцитної анемії та дефіциту кальцію в організмі матері, зміцнюють імунну систему вагітної і годуючої жінки.


  Окремо хочеться відзначити комплекс Вітрум Е. Цей комплекс володіє унікальним рядом переваг: перешкоджає розвитку атеросклерозу, нормалізує репродуктивну функцію.

  Особливо показаний при підвищеній стомлюваності, при лікуванні шкірних захворювань і хвороб очей.

  Як впливає?


  Склад дитячих вітамінів Вітрум настільки продуманий, що можна бути абсолютно впевненим у тому, що 1 таблетка в день і організм забезпечений усім необхідним.


  Таким чином, вітаміни Вітрум повний і збалансований комплекс вітамінів і мінералів, який максимально підтримує і захищає нормальну життєдіяльність організму.


  Одна таблетка Вітрум:

 • повністю забезпечує денну потребу організму у вітамінах і мікроелементах

 • Категорії