Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Вагітність 16 тижнів, ГРВІ

Добрий день! Порадьте, будь ласка, як бути в моїй ситуації.


Термін моєї вагітності 16 тижнів. 10 днів тому у мене піднялася температура 37,5, був сильний нежить, дерло і трохи поболювало горло, від чого був нечастий горловий кашель. На наступний день я звернулася до дільничного терапевта. Терапевт виміряв тиск, опитала мене і поставила діагноз: ГРВІ. Я пішла на лікарняний.


За її рекомендаціями нежить я лікувала полосканнями соляним розчином, горло полоскала травами, також використовувала Биопарокс-спрей для носа і горла. Це все, що можна при вагітності, що не зашкодить плоду. Так мені сказали. За наполяганням лікаря з дому не виходила.


До наступного прийому у терапевта ситуація змінилася мало: температури не було, але ніс залишався закладеним (змінився характер виділень: вони стали густими білими), кашель турбував рідко, став мокрим, отхаркивалась слиз в невеликій кількості, яка накопичувалася за ніч (така ж, як з носа) у носоглотці.


На наступному прийомі терапевта стурбував той факт, що я не вилікувала нежить за 5 днів. Їй здалося, що я з зусиллям дихаю, і прослухала мене стетоскопом. Дуже довго вслухалася в одну точку зліва під лопаткою і сказала, що не знає, що, але щось не так. На моє запитання: Що ж Ви там почули? вона відповіла: Не знаю, не знаю. Хрипів немає, але щось мені там не подобається.


Довго думала і в рекомендаційному порядку виписала мені направлення в гінекологію в стаціонар, щоб я там перебувала під наглядом гінеколога і терапевта на збереженні. Я запитала, чи є в цьому дійсно є необхідність, підозрює вона щось конкретне. Вона сказала, що це на мій розсуд, це не обов'язково, але якщо мені стане гірше, щоб я збиралася і їхала лягати в стаціонар. Тим не менш, вона продовжила мій лікарняний ще на п'ять днів, прописавши лікуватися тими ж засобами будинку. В діагноз до ГРВІ додала синусит.


Завтра мені до неї на прийом. Ситуація не погіршилася, але і нежить не пішов. Пару раз я за необхідності виходила на вулицю і, можливо, трохи затягнула процес одужання. Але в цілому у мене, у зв'язку зі сформованою ситуацією, виникло таке питання, вірніше, їх декілька:

1) якщо немає хрипів при прослуховуванні, то що могло насторожити лікаря (чи це проста перестраховка?)

Категорії