Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Вагітність або невроз?

У мене досить дивне питання. У липні, В кінці циклу був перерваний статевий акт. Начебто вдалий. Менструація після цього прийшла вчасно, але почалася з мазні і я вирішила посилити її відваром цибульного лушпиння, вона посилилася, тривала як зазвичай, близько семи днів. Тести негативні.


Наступні менструації теж приходили вчасно, але теж не настільки рясні як я б хотіла, і з цього я знову пила відвар цибулиння і пижмо.


Вирішила сходити до лікаря, 5 жовтня менструація прийшла прямо на кріслі у гінеколога, але знову з мазні почалася і без відвару не посилювалася. Я почала відчувати сильне здуття живота, постійне, перепади настрою, причому менструація була з нудотою і підвищенням температури до 37, але я точно нічим не хворіла.


На узд запитала чи не вагітна я і доктор відповіла немає, але навіщо-то уточнила, чи були позитивні тести. Позитивних тестів не було, але живіт просто не дає мені спокою, постійно здуття сильне, навіть натщесерце. Інших ознак вагітності начебто не спостерігаю, хіба що груди трохи болить, зовсім небагато.


Скажіть, чи могли лікарі не помітити вагітності, може вона позаматкова або завмерла, я начиталася всякого, місця не знаходжу, ось думаю, може, знову на узд йти або здати кров?

.q_view_more {display:none

Категорії