Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Вагітність або захворювання?

Доброго дня! Прошу, підкажіть, будь ласка.


У мене розвинена форма геморою (з горбком назовні, який нещодавно почав хворіти) лікую її зі вчора гелем Реліф Адванс начебто легше.


Тиждень тому, а саме 28-29.03. у мене був незахищений секс з постійним партнером, на наступний день після якого (30.03.) у мене з'явилися часті позиви до сечовипускання, при цьому, при завершенні процесу були неприємні відчуття. Поступово вони затихали, до речі використання Релифа (хоч і тільки на місце геморою) також знизило неприємні відчуття при сечовипусканні. Але позиви не припиняються.


Сьогодні (04.04.) з ранку відчула біль (не яскраво гостру, але постійну і ниючий) в області з правого боку, під ребрами, ближче до спини (подлечилась ромашковим чаєм начебто допомогло). Менструація повинна бути тільки 12-15 числа чекати довго, а після статті з цього сайту ще й страшно.


Питання: вагітність це або звичайне захворювання?

Категорії