Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Вагітність чи ні?

Здрастуйте, 9.09 був ПА, мій МЧ не скінчив у мене. Після прийшли мої місячні 13.09. Йшли як завжди 5 днів. Наступні повинні були прийти приблизно 9.10 (приблизно, тому що вони все життя нерегулярні), але не прийшли. Плюс я захворіла (горло боліло, нежить, загалом, застуда). На 6 день затримки у мене скрутило весь живіт, як зверху так і знизу, не могла лежати, коли вставала, біль проходила (не знаю, чи важливо, але за весь день лише натщесерце з'їла зелене яблуко, так вже вийшло). Випила пенталгін і через деякий час все пройшло. На 8 день затримки зробила тест, і на наступний день теж, обидва негативні. І ось вже 13 день затримки, я в паніці. Є неприємні відчуття і болить живіт, коли натискаю в області пупка і вище. Чи може це бути вагітність або проблема в іншому? Якщо ні, то чому така велика затримка?

.q_view_more {display:none

Категорії