Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Вагітність після лапароскопії: налаштуйтеся на позитивний результат

Поліпшення технологій і методик сприяє вдосконаленню нашої медицини, правильному виявленню хвороби, а, отже, і своєчасного лікування при мінімальному шкоду здоров'ю. Але навіть зараз є деякі типи захворювань, які за що проявляються ознаками неважко сплутати з іншими. В даному випадку маються на увазі гострий апендицит, захворювання органів черевної порожнини, деякі урологічні та гінекологічні захворювання. Для точності діагнозу і вдаються до лапароскопії....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Що таке лапароскопія?
 • Можлива вагітність після лапароскопії?
 • Як скоро чекати настання вагітності після лапароскопії?
 • Що таке лапароскопія?


  Лапароскопія – це інструментальний метод, що дозволяє об'єктивно і максимально точно встановити діагноз захворювання. При цьому на обстеження йде менше часу, що важливо при гострих захворюваннях, є можливість постановки діагнозу і у найважчих випадках, відразу стає ясним майбутнє лікування (також лапароскопія дозволяє стежити за всім ходом хвороби) і все це при мінімальному хірургічному втручанні.


  Лапароскопія придбала важливе значення в діагностиці гінекологічних захворювань, коли будь-яке зволікання в лікуванні хвороби неприпустимо

  Думки лікарів до лапароскопії різні: хто проти її проведення, хто вважає її необхідною та ефективною. Чому? Справа в тому, що як таких чітких протипоказань до застосування екстреної лапароскопії немає. До того ж існує боязнь до подальшого поширення захворювання – перебільшений ризик ускладнень.


  Однак про показання і абсолютних протипоказань слід говорити.


  Показаннями до екстреної лапароскопії можуть служити: неможливість виключити гострі хірургічні захворювання (гострий апендицит та інше)

  Категорії