Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Вагітність при прийомі протизаплідних таблеток: яка вірогідність?

Сьогодні слово «гормони» для багатьох звучить жахливо. А все тому, що перше покоління оральних контрацептивів і правда мало велику кількість побічних ефектів.


У жінки підвищувався тиск, вона додавала у вазі, затримувалася рідину в організмі, на обличчі, на ногах, навколо сосків і на середній лінії живота починали рости волосся....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Оральні контрацептиви
 • Вагітність після прийому таблеток
 • Як скоро можна починати планувати вагітність?
 • Чи можна завагітніти, приймаючи протизаплідні таблетки?

 • Але в даний час розроблені препарати вже п'ятого покоління, які, за твердженнями виробників цих засобів і вчених, практично не мають побічних ефектів.

  Оральні контрацептиви


  Оральні контрацептиви – це дуже поширений, надійний і безпечний спосіб запобігання від небажаної вагітності. Вони прості у використанні, доступні та ефективні.


  Сьогодні гормональні протизаплідні таблетки представлені в широкому асортименті. Але обирати їх не можна за порадою подруг або за відгуками в Інтернеті. Ви можете серйозно нашкодити своєму організму.


  Конкретний контрацептив призначає лікар з урахуванням стану здоров'я жінки. Він виключає наявність протипоказань до застосування даного засобу.

  Гінеколог виконує прості вимірювання для гарантії безпеки препарату: зріст, вага жінки, артеріальний тиск. Додаткові аналізи (крові, сечі, мазок з піхви) потрібні для виключення яких-небудь захворювань.


  Під час прийому гормональних препаратів слід уважно стежити за рівнем протромбіну, цукру в крові, регулярно (раз в 2 місяці) ходити на прийом до гінеколога навіть при відсутності скарг і задовільному самопочутті.


  В основі гормональних препаратів лежить застосування синтетичних «двійників» природних гормонів яєчників. Серед протизаплідних таблеток найпопулярнішими вважаються комбіновані контрацептиви.


  Їх рівень переносимості, надійності, оборотності дії і прийнятної вартості значно вища порівняно з іншими засобами. Такі препарати мають два види жіночих статевих гормонів: естрогени і гестагени.


  Саме вони блокують овуляцію, імплантацію, а також змінюють рух сперматозоїдів, роботу жовтого тіла, яке є заміною вийшла яйцеклітини і піклується про нормальному розвитку плідного яйця.

  Вагітність після прийому таблеток


  Після завершення прийому препарату вихід яйцеклітини з яєчника, що відбувається в середині кожного менструального циклу (мова про овуляції), налагоджується і переважна більшість жінок (приблизно 90%) протягом 2-х років можуть зачати дитину.


  Завагітніти після протизаплідних таблеток можна вже тоді, коли овуляція повністю відновиться (так і пишеться в більшості інструкцій до подібних препаратів). Це 2 тижні після відміни протизаплідних препаратів.


  У деяких жінок гормональний фон разом з овуляцією налагоджуються відразу після припинення прийому таблеток. У цьому випадку швидке зачаття відбувається за яєчників, які після довгого вимушеного відпочинку починають посилено функціонувати.

  А комусь налагодження овуляції доводиться чекати місяцями, адже не кожен організм може швидко відновитися.

  Як скоро можна починати планувати вагітність?


  Якщо хочете завершити процес прийому протизаплідних таблеток максимально правильно, адже ви з коханою людиною збираєтеся планувати дитину і хочете, щоб все було ідеально, проконсультуйтеся з лікарем, який призначав вам контрацептив. Здайте аналізи і при необхідності пройдіть обстеження.


  Після скасування таблеток ретельно стежте за менструальним циклом і ведіть календар. Це допоможе максимально точно вирахувати відповідні дні для зачаття і приблизний термін вагітності. Але це можливо тільки за умови регулярності циклу.


  Обов'язково збалансуйте харчування. Адже тривалий прийом гормонів змінює в жіночому організмі вітамінно-мінеральна рівновагу. Може знизиться рівень засвоєння вітаміну С, фолієвої кислоти і певних мікроелементів.  Разом з цим вітамін А всмоктується в надлишкових кількостях, що може негативно позначитися на розвитку майбутньої дитини. Лікар допоможе підібрати для вас підходящий вітамінно-мінеральний комплекс.


  Категорії