Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Вагітна біля телевізора ризикує народити малюка, схильного до ожиріння

Дослідники нью-йоркського університету не перестають видавати сенсаційні заяви, одне з останніх стверджує, що ожиріння і зайва вага дітей – наслідок зловживання переглядом ТБ майбутньою мамою.


Треба сказати, що пояснюється цей факт досить просто: вагітна, пристрастившаяся до проведення часу біля екрану телевізора, ймовірно, і після народження малюка буде робити те ж саме....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ


Особливо «зручно» дивитися ТБ при годуванні немовляти. Захопившись картинкою на екрані, мама може не помітити моменту насичення малюка, і той з'їсть понад норми. І, отже, звикне до такого розкладу.


Хоч це відкриття не є абсолютною сенсацією, вчені просять всіх вагітних прислухатися до рекомендацій, і відмовитися від надмірного перегляду ТБ.

Невинна звичка може коштувати здоров'я майбутньої дитини, відзначають вони. І пояснюють: це може торкнутися кожної мами, і нарікати на генетику буде нерозумно.

Вагітна? Менше лежи!

Багато стереотипно сприймають вагітність як хвороба, навіть якщо ніяких патологій не виявлено і все проходить добре. Майбутня мама при будь-якому приводі намагається прилягти і всіляко захищає себе від фізичної активності. Але вона-то (в розумних межах, звичайно) просто необхідна майбутній мамі.


Досить довгий час група вчених займалася наглядом за декількома тисячами вагітних жінок і прийшла до висновку: ті майбутні мами, що не нехтували 9 місяців руховою активністю, народжували значно легше мам, які воліють зайвий раз прилягти.


Пояснюється це просто: рух зміцнює м'язи жіночого організму, що в пологах може бути прекрасним помічником.


Чи можлива вагітність при прийомі протизаплідних таблеток? Дізнайтеся прямо зараз!


Температура після пологів: підвищена або знижена? А яка норма?


А тут усе про причини /rody/slozhnosti/prezhdevremennye-rody-prichiny.html передчасних пологів.


До того ж майбутні мами, які люблять прогулянки і рух, рідко набирають багато ваги за період виношування малюка. А вже це одне з важливих умов благополучного вагітності та розродження.


Чудово, якщо майбутня матуся ще й стежить за своєю поставою. Якщо жінка, коли сидить або стоїть, прямо тримає спину, плід на пізніх термінах вагітності розташовується правильно. Це ж позитивно впливає на кровопостачання плаценти.


А психологи додають: вагітні, схильні більшу частину часу проводити лежачи або сидячи, схильні до психоемоційних порушень більше своїх більш рухливих подруг.


Тут все просто: рух передбачає велику зміну діяльності, життя таких жінок наповнене різними подіями, вони не зациклюються на своїх думках і самоспогляданні. А значить менш схильні до депресій та інших негативних станами психіки.

Зайва вага дитини залежить від природності родового процесу

Одна із заяв науковців, яка в недавньому часі вразило медичне співтовариство наголошувала, що операція кесаревого розтину може стати причиною ожиріння малюка в майбутньому.


Дослідники пояснюють це тим, що бактеріальна середовище кишечника «кесаренка» відрізняється від норми, що може призвести до проблем з обміном речовин в майбутньому.


Учені довели це експериментально: в дослідженні взяли участь майже 1300 пар мам і діток, яких важили при народженні, а потім у віці трьох років. «Кесарята» більшою мірою мали зайву вагу.

Категорії