Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Вага плоду при вагітності: рахуємо по тижнях

Одне з найбільш хвилюючих подій у житті будь-якої жінки — вагітність.


І звичайно, будь-яка майбутня мама переживає, чи правильно розвивається плід. Основні параметри, за якими дивляться на розвиток плода — це вага і зріст. ...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Норми ваги плода по тижнях
 • Таблиця
 • Мало важимо?
 • Вважаємо за УЗД
 • Норми ваги плода по тижнях


  Раніше восьмого тижня відстежувати вага плоду неможливо — він занадто малий, не досягає навіть одного грама. Розвиток плоду йде індивідуальним шляхом, але існують і норми ваги.


  При вивченні вагітності були виведені середньостатистичні показники — своєрідні норми ваги плоду. Вага з іншими показниками дозволяє розповісти про розвиток дитини, наявності або відсутності серйозних захворювань, вплив яких-небудь інших факторів

  Вага малюка спочатку збільшується стрімко, майже у два рази. Починаючи з 14-15-го тижня, головна роль у розвитку дитини приділяється не утворення нових органів, а розвитку його діяльності: дитина вчиться моргати, ворушити ручками і ніжками, працювати пальчиками, тобто розвивається головний мозок. Цим і можна пояснити той факт, що набір ваги поступово сповільнюється.


  З 28-32-го тижня дитина починає помітно додавати у вазі — розвиток йде вже всебічне: удосконалюється рефлекторна система, з'являється чутливість, йде розвиток шкірних покривів.

  Таблиця

 • 8-й тиждень — вага плоду досягає позначки 1-1,5 грама

 • Категорії