Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Варимо геркулесовий відвар для грудничка

Яка ніч проходить толком без сну... Дитина прокидається щогодини і жалібно-голодну плачем повідомляє, що знову хоче їсти. Пробувала робити більш концентровану суміш — ефекту нуль. Одна хороша знайома дала пораду: «Звари йому геркулесові пластівці. Малюк їх з'їсть і буде добре спати». Рада то вона дала, а що таке «Геркулес» і як його варити — не сказала.

Ситний геркулес надовго вгамує голод малюка і подарує спокійний сон.

У пошуках правди

Перейнявшись цим питанням, я вирішила знайти відповідь в надійних джерелах. Виявилося, що «Геркулес» — це відома всім вівсянка, тільки спеціально пропарена і розплющений. За рахунок такої обробки зерна знижуються тимчасові витрати на його приготування, а корисні речовини і властивості залишаються.


Завдяки спеціальній обробці пластівців, значно зменшується час приготування вівсянки.

Я згадала, як не любила їсти суп вівсяний на молоці у садку і задумалася: чому саме користь від цього злаку для немовляти?

Про корисні якості

Ось, знайшла, пластівці:

  • Сприяють розвитку і росту кісток, зубів і всього маленького організму

  • Категорії