Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Вартість медикаментозного аборту

На початковій стадії розвитку вагітності медикаментозне або фармацевтичну переривання вважається найбільш оптимальним і безпечним способом аборту для жіночого організму.


Якщо з якої-небудь причини жінка поки не готова стати матір'ю, то лікарі радять переривати небажану вагітність як можна раніше.


Ця рекомендація ґрунтується на тому, що гормональний фон на ранньому терміні переривання менш чутливий до збоїв внаслідок аборту.


Ціна аборту таблетками залежить від клінік де буде проводитися сама процедура а так само від вартості таких препаратів як міфепристон, міфегін, пенкрофтон.


Перші два препарати виробляються у Франції, тому варто медикаментозний аборт, з допомогу препаратів французького виробництва, буде на порядок вище, ніж у препарату Пенкрофтон, який проводиться на території Російської Федерації.


В остаточну суму медикаментозного аборту також включені наступні види послуг

 • Перша консультація фахівця, встановлення факту і термінів вагітності за допомогою УЗД, письмова згода жінки на медикаментозний аборт, здача аналізів для виявлення можливих протипоказань, перший прийом абортивного препарату.
 • Вторинний прийом абортивного препарату під контролем фахівця. Прийом простагландинів, препарату, який сприяє активним м'язовим скороченням гладкої мускулатури матки.
 • Контрольне обстеження з допомогою УЗД, де підтверджується факт переривання вагітності.
 • Вартість Медикаментозного аборту у Росії


  Мінімальна вартість медикаментозного переривання вагітності у Російської Федерації складає від 4000 до 6000 тисяч рублів вітчизняним абортивним препаратом Пенкрофтон з включенням вищеперелічених процедур та обстежень. Вартість же фармацевтичного аборту французькими препаратами Міфегін і Міфепристон в середньому досягає 10000 рублів, деякі клініки пропонують провести переривання небажаної вагітності по vip обслуговуванню, яке обійдеться в середньому від 16000 тисяч рублів.


  На вартість і кінцеву ціну процедури медикаментозного аборту також впливають терміни вагітності, чим менше часу пройшло від моменту зачаття, тим дешевше буде остаточна ціна на переривання.

  Ціна медикаментозного аборту в сусідніх державах

  У сусідній з нами республіці Білорусь тільки недавно було прийнято постанову про дозвіл медикаментозного переривання вагітності, лише 40 медичних державних та приватних клінік мають дану процедуру.


  Вартість в державних клініках фіксована, в доларовому еквіваленті становить трохи більше 150 умовних одиниць за курсом національного банку. Ціна на медикаментозний аборт в Білорусії майже в два рази вище звичайної вакуум аспірації. У приватних клініках ціни варіюються, максимальна вартість фармацевтичного аборту становить у середньому 300 доларів.


  Україна також порівняно недавно дозволила медикаментозний аборт, середня ціна в Києві коливається від 1500 до 2500 гривень, вартість його залежить від кількості включених в остаточну ціну консультацій у спеціаліста.


  Ціна на всі послуги, зазначені приблизно і можуть змінюватись в залежності від місця проведення самої процедури.

  Категорії