Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Вчені довели зв'язок між недоношеністю і проблемами з диханням

Згідно з останніми дослідженнями вчених, діти, народжені недоношеними, частіше за інших страждають проблемами, пов'язаними з порушенням роботи дихальної системи.


Американські учені і дослідники, спільно зі своїми колегами з Великобританії і Нідерландів, стверджують, що астма або хрип під час дихання розвиваються частіше у дітей, народжених раніше строку.


Автори цього відкриття кажуть, що саме недоношеність впливає на проблеми з дихальною системою та органами дихання у дитини....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ


У групі ризику таких хвороб, як астма, пневмонія, туберкульоз і пухлини, знаходяться діти, які народилися при терміні менше 36-37 тижнів вагітності.

Дитина, народжений раніше цього терміну, вважається недоношеним, так як нормальний перебіг вагітності жінки становить 40 акушерських тижнів, або 9 місяців у звичному нами розумінні.


Недоношені діти на 46 відсотків частіше страждають порушеннями дихання в майбутньому, ніж діти, народжені в строк. 3,1 відсотка дітей, народжених до 32 тижня вагітності, мають вроджені порушення роботи дихальної системи.


У світі щодня народжується велика кількість недоношених дітей. Це приблизно 11 відсотків, з яких тільки невеликий відсоток становлять діти, чия недоношеність дорівнює місяцю. Інші ж діти, народжені на кілька місяців раніше покладеного терміну.


Завдяки сучасним технологіям і розвиненості медицини, більшість з цих дітей благополучно виживають і навіть залишаються здоровими, але якщо дитина народилася недоношеною, найчастіше це говорить про те, що у нього можуть бути серйозні проблеми зі здоров'ям, і догляд за такими дітьми особливо важливий.


Вам відомо, які перші ознаки початку пологів? Детальніше про це наша стаття.


Про лікування після завмерлої вагітності читайте в цій статті.


А тут /beremennost-na-rannih-srokah/problemy-na-rannih-srokah-beremennosti/vykidysh-na-rannem-sroke.html про загрозу викидня під час вагітності.


Недоношеними діти можуть народитися в силу багатьох причин – біологічних, соціальних, демографічних або навіть клінічних.

Дитина розвивається в утробі матері майже до самого дня пологів. У нього розвивається кісткова і м'язова тканина, мозок і всі органи, формуються органи почуттів.


Якщо дитина народжується раніше терміну, це означає що його розвиток припинилося, і він повинен вижити з не до кінця розвиненими органами. Таке явище досить часто зустрічається у світі, але, незважаючи на велику кількість таких дітей, важливо стежити за кожним.


Дитина виявляється непристосованою до життя, багато її органи можуть бути погано розвиненими і звідси – виникнення хвороб періодичного або хронічного характеру.


Легені дитини – складний орган, який розвивається і росте в утробі матері, але не функціонує до моменту появи на світ. І якщо дитина народиться раніше терміну, то легені можуть виявитися нерозвиненими і не розкритися при диханні.


Таких дітей важливо змусити дихати – це робиться або вручну, або штучно. Дитини поплескують, щоб він закричав, так як легкі розкриваються від крику, а штучний метод – метод, коли малюка доводиться интубировать.


У будь-якому випадку, недоношеність загрожує серйозними наслідками і за здоров'ям дитини доведеться спостерігати довгий час. Якщо хвороба проявилася, і її не лікують належним чином, то вона може стати хронічною і переслідувати дитину не тільки в дитинстві, але і в зрілому віці – все життя.


Звичайно, недоношеність – ще не діагноз. Багато діти, народжені недоношеними маленький термін, не хворіють, мають майже розвинені органи і швидко відновлюються.

Але важливо бути завжди уважними до такого дитині, щоб запобігти протягом хвороб правильної профілактикою.

Категорії