Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Вчені не втомлюються попереджати алкоголь небезпечний для здоров'я майбутньої дитини!

Питання про вплив алкоголю на плід під час вагітності і в період її планування турбує не тільки вчені уми, але і велика кількість жінок. Тому вивчення цього питання не припиняється, і результати цих досліджень часто з'являються в пресі.


Так, учені Британії виявили, що передчасні пологи або недобір ваги у малюків може статися саме з причини вживання спиртовмісних напоїв у I триместрі вагітності....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Планування вагітності і алкоголь
 • Алкоголь на ранніх термінах
 • Передчасні пологи і недобір ваги у новонароджених
 • Інші наслідки

 • Цього питання і була присвячена розгорнута публікація в Journal of Epidemiology and Community Health. Але дуже важливо знати і те, як позначиться на перебігу вагітності і на здоров'ї малюка прийом алкоголю в період підготовки до зачаття.

  Планування вагітності і алкоголь


  Повністю вже доведений факт згубного впливу на майбутній плід захоплення спиртовмісними напоями навіть в період планування зачаття.

  Ускладнення перебігу вагітності та розвитку ембріона можуть з'явитися, якщо обоє батьків або один з них зловживали навіть слабоалкогольними коктейлями або пивом.


  Недарма здавна вважалося, що алкоголь і вагітність поєднувати небезпечно. Ще Гіппократ, який вважається батьком медицини, за власними спостереженнями зробив висновок про негативний вплив вина на здоров'я майбутньої дитини, коли майбутні батьки не знають міри в його вживанні.


  Не даремно у весільний день перед нареченими ніколи не ставили вина. Цих традицій дотримувалися у багатьох країнах, у тому числі і в Росії.


  Організм не може одразу звільнитися від наявності в ньому алкоголю, якщо він вживався тривалий час і у великих кількостях.


  Він безпосередньо впливає на здоров'я яйцеклітини у жінок і на якість сперматозоїдів у чоловіків, що створює ризик зачаття і народження малюка з розумовими відхиленнями або важкими хронічними вродженими захворюваннями.


  Потрібно пам'ятати про те, що чим менше часу пройшло від моменту узливання до зачаття, тим вище ймовірність отримати недужої дитини. Алкоголь продовжує негативно позначатися на здоров'ї клітин не менше двох тижнів, навіть при одноразовому прийомі.


  Висновки британських вчених дещо різняться з загальноприйнятою думкою. Вони вважають, що під час підготовки до зачаття прийом алкоголю припустимо, але в мінімальних дозах, які не повинні перевищувати одного келиха вина в тиждень.

  З приводу прийому спиртних напоїв в період виношування малюка думку всіх вчених однозначно – категоричну заборону.


  Дані статистичних досліджень невтішні – до 40% дітей, зачатих в не зовсім тверезому вигляді, з'являються на світ передчасно або мають виражений дефіцит ваги.


  Чим вилікувати нежить на ранніх термінах вагітності? Можна дізнатися з цієї статті.


  Про режим дня вагітної жінки стаття нашого експерта!


  А тут все про /beremennost/bolezni/bronhit.html лікуванні бронхіту при вагітності.

  Алкоголь на ранніх термінах


  Бажаючи народити здорову дитину, жінка взагалі не буде вживати алкоголь.


  Особливо небезпечно його вплив на перших тижнях вагітності в цей час йде початок формування внутрішніх органів дитини. Загрожує це і мимовільним відторгненням плода.


  Нерідко жінки, відчувши ознаки довгоочікуваного зачаття, починають переживати, згадуючи, що в цей період у них були епізодичні випадки прийому спиртного.


  Їх можна заспокоїти лише тим, що якщо вагітність збереглася, а алкоголь вживався в обмежених кількостях, це не обов'язково позначиться на здоров'ї малюка.

  Але впродовж всього періоду виношування спиртовмісні напої слід виключити повністю.

  Передчасні пологи і недобір ваги у новонароджених


  Дуже небезпечні такі напої для розвитку плода і в інші періоди вагітності. Розвиток органів і систем майбутнього чоловічка загальмований або патологічно змінене токсичним впливом алкоголю.


  Саме тому малюк може народитися з маленькою вагою і погано набирати його після народження.


  Присутній в організмі матері алкоголь неминуче потрапляє не тільки в кров зростаючого плоду, але і в навколишні його навколоплідні води.


  Створюються виражені дискомфортні умови, що не дозволяють йому довше перебувати в цій токсичної середовищі, тому пологи можуть відбутися набагато раніше передбаченого природою часу.

  Інші наслідки


  Як відомо, алкоголь згубно впливає на нервову систему навіть дорослої людини, а у плода в період вона, перебуваючи ще в стадії формування, взагалі гранично вразлива.


  Тому діти, піддані такому випробуванню ще в утробі матері, страждають різними ступенями неврозів, підвищеною агресивністю, гіперактивністю або навпаки, мають загальмованість рефлексів.


  Крім цього, вони часто мають порушення слуху і зору, хворіють енцефалопатією або енурез.


  Батьки повинні думати про стан свого майбутнього дитини задовго до її зачаття. Повноцінно розвинений здоровий малюк і алкоголь – поняття несумісні!

  Категорії