Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Вчені стверджують: недоношені діти відрізняються неуспішністю в школі

З'явилися дані досліджень, які свідчать про те, що у дітей, передчасно народжених на світ, в майбутньому часто з'являються труднощі з математикою.


Всім відомо вплив недоношеності малюка на майбутні проблеми з системою дихання. Але тепер з'являються більш цікаві і неочевидні дані....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ


Вчені з двох великих університетів Рурського в Бохумі (Ruhr-Bochum University) і Уорвіка (Warwick University), спантеличені проведенням цікавого дослідження. Для свого дослідження фахівці провели аналіз даних 922 дітей, яким було від 7 до 9 років і прийшли до цікавих висновків.


З публікацією результатів можна ознайомитися в журналі «Journal of Pediatrics» і говорять про те, що дітям, які з'явилися на світ раніше оптимального терміну, з більшою ймовірністю згодом доведеться стикатися з труднощами в школі, зокрема, в галузі математичних обчислень.

Недоношена дитина – це дитина, що з'явився раніше часу на світло, а саме – у часовий інтервал між 28 і 37 тижнями. Вчені змогли виявити конкретну статистику.


За їх словами, у дітей, народжених раніше 32 тижнів вагітності, виникали проблеми з щоденними математичними підрахунками в три з половиною рази частіше, ніж у дітей, народжених у визначений термін.


Серед народжених між 32 і 33 тижнями вагітності ймовірність збільшувалася в 2 рази.


Дослідники наводять конкретні результати своїх підрахунків у відсотках: вони стверджують, що у дітей, що з'явилися на світ раніше 32 тижнів, 39,4%-ва ймовірність виникнення проблем з математичними підрахунками, а у народжених в інтервалі 39-41 тижнів ймовірність становить лише 14,9%.

Як ви думаєте, чи небезпечний цистит при вагітності? Відповідь на питання шукайте у нашій статті.


Про те, чи можна Деринат при вагітності, читайте в цій статті.


А тут всі ознаки /beremennost/slozhnosti-beremennost/oteki.html набряків при вагітності.


Також фахівці відзначили вплив маленького ваги при народженні на математичні здібності. Причому низький вага безпосередньо пов'язаний з можливістю розвитку майбутніх порушень в математичній сфері, незалежно від того, в термін народився малюк чи ні.


Схоже, схильність до математики визначається ще у внутрішньоутробний період розвитку головного мозку малюка. Та й ряд інших особливостей.


Зараз з'являються дослідження про те, що недоношеність впливає в підлітковий період на соціальні і рухові функції.


Дослідники настійно рекомендують батькам недоношених діток приділяти їм більше уваги, зокрема, їх розвитку в області математики.

У сучасній психології є поняття когнітивно-стимулюючого виховання: батьки ставляться до дитини шкільного віку як до «справжньому дорослому», не вказують, що робити, а дають право вибору, прислухаються до нього, вирішують завдання разом з дитиною, а не замість нього.


Дослідження, проведені на двох групах недоношених дітей, які досягли шкільного віку, переконливо демонструють користь правильного виховання: успішність недоношених дітей вирівнюється і досягає такого ж рівня, як у доношених.


Це виховання і допомагає діткам з іншими проблемами. Воно благополучно для розвитку самоконтролю та уваги дітей, адже це і є основоположні шкільної успішності.

Категорії