Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Вчені стверджують: зайва вага мами і кесарів розтин взаємопов'язані!

Вперше австралійські вчені змогли виявити чітку взаємозв'язок між слабкістю родової діяльності і надмірною вагою майбутньої мами.


Суть відкриття полягає у виявленні унікального речовини білкової природи, що запускає процес пологів.


Жіноча матка містить велику кількість гладких м'язів, завдяки скороченню яких відбувається вигнання плода в процесі пологів....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ


Будь м'язові скорочення в людському організмі залежать від електричних сигналів, «провідниками» яких є найпростіші хімічні елементи, заряджені позитивно або негативно.

Ідеально працює матка в процесі вагітності повинна перебувати в спокійному стані, так як зайві скорочення в цей час не потрібні.


Для забезпечення такого відносного спокою існує, як показали дослідження, калієвий іонний канал. Посилають їм електричні імпульси сприяють зменшенню маткових скорочень.


Цей канал працює всю вагітність, що дозволяє благополучно виносити малюка.


Для того, щоб почалася родова діяльність, іонний канал повинен бути перекритий. З цією метою організм жінки починає виробляти спеціальний білок, який пригнічує електричні імпульси, які гальмують маткові скорочення.


Якщо пологи протікають, як годиться, то цього білка виробляється достатньо для того, щоб матка скорочувалася з потрібною силою, а вигнання плоду відбувалося плавно і розмірено.


Однак лікарям, які приймають пологи, часто доводиться стикатися з таким явищем, як слабка пологова діяльність.


Чим небезпечний швидкий набір ваги при вагітності? Ми розповімо!


Про вагу плода по тижнях вагітності можна дізнатися з цієї статті.


А тут про те, чи потрібен /posle-rodov/vosstanovlenie/bandazh-posle-rodov.html післяродовий бандаж після кесаревого.


Про те, що є причиною даної патології, лікарі в історії хвороби зазвичай не пишуть, оскільки це питання недостатньо вивчено. Тим не менш, знання її причин допомогло б знизити кількість кесаревих розтинів та інших серйозних лікарських втручань в родовий процес.


Одну з цих причин і змогли виявити австралійські вчені. Згідно з їхніми дослідженнями, надмірна вага у вагітної жінки є тим фактором, який значно знижує вироблення білка-інгібітора, запускає і підтримує процес пологів.

В результаті маткові скорочення у такий породіллі стають більш слабкими, і, врешті-решт, можуть зовсім припинитися.


Наполеглива слабкість родової діяльності є показанням до проведення операції кесаревого розтину. Але перш медики проводять стимуляцію перейм різними препаратами, застосування яких у більшості випадків не кращим чином позначається на стані дитини і самої породіллі.


Щоб уникнути неприємних наслідків гіпоксії плода і хірургічного втручання, австралійські вчені розраховують з часом винайти препарат, що принципово відрізняється від наявних на сьогоднішній день у розпорядженні медиків стимулятори пологової діяльності.


Передбачається, що дія цього препарату буде також посилювати сутички, але відбуватися це буде за рахунок блокування іонного каналу, подібно натуральному білку-ингибитору.


Таке винахід допоможе значно знизити кількість кесаревих розтинів, що проводяться через наполегливої слабкості пологової діяльності.


Крім того, користуючись отриманою інформацією, акушери-гінекологи, які спостерігають вагітних в жіночих консультаціях, зможуть більш обгрунтовано наполягати на виконанні рекомендацій щодо режиму харчування та спеціальним вправам, які спрямовані на утримання ваги пацієнтки в межах норми.

Категорії