Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Вчені встановили зв'язок між операцією кесаревого розтину і ожиріння у дитини

Жінка виношує дитину дев'ять місяців. Як правило, коли справа підходить до пологів, перед жінкою постає дуже важливе питання: народжувати природним шляхом або ж вдатися до настільки популярною в наші дні операції кесарів розтин.


Напевно, зараз немає жінок, які б відносилися до цієї операції нейтрально....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ


Одні завзято відстоюють пологи природним шляхом (мовляв, природою так задумано, і втручатися в цей процес не в якому разі не можна), інші ж в противагу виставляють численні переваги операції (цей процес є безболісним, завдяки кесаревому розтину жінки з дуже серйозними захворюваннями теж можуть випробувати радість материнства тощо).


Як говориться, сперечатися про це можна досить довго, але вибір завжди залишається за Вами.


Але давайте поглянемо правді в очі, відкинемо всі забобони і будемо оперувати виключно фактами.

Незаперечною перевагою природних пологів є те, що матері і дитині вдасться уникнути оперативного втручання і, отже, з усіма наслідками, які з цього проблемами.


Також варто відзначити, що тривалість реабілітаційного періоду після природних пологів набагато менше, ніж після кесаревого розтину.


Необхідно пам'ятати і про те, що кожна наступна операція значно знижує ймовірність вдалого виношування плоду у жінок.


Не можна залишити без уваги і результати недавніх досліджень китайських вчених, які з'ясували, що діти, які з'явилися з допомогою операції кесарева розтину більш схильні до зайвої ваги і навіть ожиріння!

Поки не вдалося назвати точні причини такої взаємозалежності, однак результати змушують серйозно задуматися.


Що може означати температура на перших тижнях вагітності? Чи варто звертатися до лікаря? Ми розповімо!


Все про вагітність на ранніх термінах можна дізнатися в нашому розділі.


А тут про те, які ознаки /beremennost-na-rannih-srokah/pervye-priznaki-beremennosti супроводжують вагітність.


Найбільш імовірною причиною поки називають те, що при появі на світ природним шляхом дитина отримує певну кількість бактерій, які в майбутньому впливають на обмін речовин, а також формування жирових клітин. Діти ж, які з'явилися на світ після операції, даної обробки уникають.


За іншою версією, при проведенні операції в судинах пуповини вміст гормонів, що відповідають за регуляцію ваги, значно скорочується.


З операцією кесаревого розтину пов'язано безліч міфів. Пропонуємо ознайомитися з найбільш поширеними.

Найбільш частою помилкою є той факт, що народжувати після кесаревого розтину жінка може лише двічі. Точніше, раніше саме так і було насправді.


Однак не потрібно забувати про те, що медицина не стоїть на місці, і в наші дні жінка, якій вже проводилася дана операція може в подальшому народжувати природним шляхом, а це означає, що можливо більше двох пологів.


Наступний міф: після операції КС залишається величезний післяопераційний шов. Насправді, шов розташовується в нижній частині живота, тобто ховається під нижньою білизною, і не відрізняється великим розміром.


Третю сходинку в нашому рейтингу займає наступне оману: діти після операції КС частіше хворіють і, відстають в психологічному і фізичному розвитку. Тут, як мовиться, коментарі зайві.


Адже якби жінки були спочатку проінформовані про подібні наслідки, навряд чи б кожні шості пологи на сьогоднішній день завершувалися даною операцією!

Категорії