Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Верапаміл при вагітності: показання, дозування, ефективні аналоги

Давно всім відомо, що без консультації з лікарем і призначення їм, приймати будь-які лікарські препарати небажано.


Всі вагітні так само знають, що під час вагітності слід прийом ліків скоротити до мінімуму, так як вони не несуть величезної користі малюкові і мамі.


Коли необхідність приймати лікарські препарати виникає – підходити до цього питання слід з високою обережністю. Тому найчастіше кожна вагітна ставить під сумнів навіть призначення лікаря....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Загальна інформація про препарат
 • Чим небезпечний (і небезпечний?) препарат для вагітних?
 • Дозування
 • Особливості використання
 • Ефективні аналоги Верапамілу

 • А якщо говорити про сильні препарати, тоді майбутні мами взагалі сумніваються, компетентний лікар, призначаючи ліки, які не рекомендують при вагітності.


  Дорогі майбутні мами, пам'ятайте, що прийняття ліки чи ні повністю впливає на здоров'я майбутньої дитини і якість його майбутнього життя.

  Загальна інформація про препарат


  Якщо лікар виписав прийом Верапамілу, який відноситься до ряду серцевих ліків, то необхідно приймати його повністю з рекомендаціями лікаря.


  Дія його не просте і самостійно приймати такі препарати не можна, адже на кону – життя майбутнього малюка.

  Давайте розглянемо, що собою являє такий препарат, як Верапаміл. Назви його існують різні, в залежності від фірми-виробника.


  Для того, щоб ви не заплуталися, наведемо приклади: Verapamilhydrochlorid, Calan, Верпамил, Verapamil або Vepamil, Феноптин, Finoptin, Фаликард, Falicard, Изоптин, Isoptin та інші.


  Є така група лікарських препаратів, як антагоністи кальцію, ось Верапаміл належить саме до такої групи. Але так як вагітні жінки не всі розбираються достатньо в медицині, слід роз'яснити, що це означає.


  У життєдіяльності нашого організму відіграють важливу роль іони кальцію, які відповідають за активізацію обмінних процесів в клітинах. Як наслідок – ці клітини добре функціонують.


  Так само іони кальцію змушують звужуватися кровоносні судини і, завдяки їм, скорочується серцевий м'яз. Внаслідок чого підвищується артеріальний тиск, з'являється тахікардія.


  Препарати-антагоністи (в нашому випадку Верапаміл) блокують іони-кальцію, які по спеціальних каналах надходять до клітин і уповільнюють при цьому процес.


  Завдяки цьому судини, які живлять серцевий м'яз (коронарні судини), а це в свою чергу дозволяє нормувати серцевий ритм і знизити артеріальний тиск.


  Навіщо Верапаміл вагітним? З описаного вище, вже стає зрозумілим в цілому, у яких випадках лікар може призначити даний препарат.


  Але давайте подивимось більш детально, вам необхідний препарат у випадку, якщо у вас є такі проблеми:

 • гіпертрофічна кардіоміопатія, ідіопатичний гіпертрофічний субаортальний стеноз

 • Категорії