Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Verdi Fox — дитячий позашляховик за низькою ціною

Купівля прогулянкової коляски для нашої дочки, як і в більшості молодих батьків, стала для нас з чоловіком непростим завданням. Коляску ми вибирали більше двох місяців. В результаті прийняли рішення купити коляску перевіреної відомої фірми, так як знали, які в ній є недоліки і як з ними боротися. З магазину поїхали додому і вирішили замовити вибрану модель по Інтернету — так виходило трохи дешевше.

Вибір правильного рішення приходить з досвідом, досвід приходить з вибором неправильного

Подзвонила подруга, у якої дитина старше нашого всього на два тижні. Питання покупки прогулянкової коляски для неї теж був актуальним. Розговорилися з нею з приводу плюсів і мінусів прогулянкових колясок, які вона розглядала. В розмові я для себе відкрила нову модель коляски — Verdi Fox, при всіх названих подругою плюси коляски була ще й низька ціна, близько 12000 крб. Тоді як ми планували купити коляску за 30 000 руб. Різниця в ціні відчутна, за тим небагатьом відгуками, які на той момент були в Інтернеті, коляска Verdi Fox нітрохи не гірше, а за характеристиками (я дуже хотіла велику прохідну коляску з широким сидінням) вона влаштовувала мене навіть більше за інших. У підсумку вибір все-таки зупинився на Verdi Fox. Стала дивитися її в Інтернет магазинах.


Коляску Verdi Fox ми купували майже рік тому, наприкінці березня 2016 року. Чомусь на той момент був якийсь дефіцит цих колясок в Москві, я обдзвонила всі Інтернет магазини — скрізь одне і те ж, вибраного мною кольору немає ніде. Вибирати із залишків мені не хотілося, наступна поставка партії мінімум, через 14 днів — я вирішила почекати.


Привезли. Щастя. Вирішила не чекати чоловіка з роботи, подивилася відео, як зібрати коляску. Сама розпакувала, легко її зібрала, з кольором не прогадала, стою — милуюся. Милуватися довелося недовго. Відразу ж кинувся в очі явно перекошений капюшон коляски. Як я не намагалася все виправити, думала, може, поки везли, пом'явся, але ні — явно заводський брак. Але я вирішила, що після такого тривалого очікування просто немає сил на обмін. Увечері пішли з малятком на новій колясці тата з роботи зустрічати. На зворотному шляху щось в колесах застукало...


Поміняли нам її без проблем. Два тижні вирішувалося це питання. Поміняли коляску, а колеса, так як вони один раз побували в експлуатації, нам повернули наші.

Вся правда про візку Verdi Fox

Кольорів в наявності було мало, для обміну обирали з того, що є — колір 06 — червоно-сірий. Катаємося на ній майже рік. Цього часу достатньо, щоб зробити для себе чіткі висновки та поділитися досвідом з тими, хто планує купувати дану модель.


Коляска Verdi Fox після року експлуатації.

Отже, про все по порядку:

  • Колеса — всі 4 колеса коляски — надувні. Передні — поворотні, менше задніх. Всі колеса зручно знімати і встановлювати. Коли необхідно помити коляску, це явний плюс, ніяких зусиль докладати не треба, просто натиснув кнопочку і колесо вискочило. Колеса великі, по снігу йдуть прекрасно, взагалі дитина не відчуває ні купин, ні бордюрів, амортизація чудова.

    З мінусів:

  • одне із задніх коліс через 4 місяці експлуатації зламалося

  • Категорії