Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Вермокс від паразитів — як швидко вилікувати дитину від гельмінтозу?

Слабкий імунітет маленьких дослідників, недотримання особистої гігієни та ігри в громадських місцях — лише деякі причини зараження паразитами. Ефективно і швидко вивести їх з організму дитини можуть тільки протигельмінтні засоби.


Більшість таких препаратів діє тільки по відношенню до певних черв'якам (а їх більше 100 різновидів). Для потужної інвазії призначаються засоби широкого спектра дії. Вони застосовуються для лікування відразу декількох видів гельмінтозу. Представляємо вашій увазі огляд таблеток Вермокс — найбільш ефективного препарату цієї групи.


Вермокс сприяє загибелі стьожкових і круглих глистів.

Виробники та форма випуску

Антигельмінтивний продукт поставляється угорською фірмою GEDEON RICHTER (ГЕДЕОН РІХТЕР) — найбільшого в Центральній і Східній Європі виробника ліків. Випускається препарат у формі плоских таблеток з характерним слабовыраженным запахом і гравіюванням VERMOX. У кожній коробці знаходиться блістер з таблетками (6 штук) і інструкція із застосування.

Дія препарату

Активна речовина в складі засобу — мебендазол (100 г на 1 табл.). Він не дає паразитам поглинати глюкозу. В результаті обмінні функції черв'яків зупиняються, що призводить до їх загибелі.


Через 3 дні позбавлені джерела енергії глисти виходять природним шляхом, коли дитина йде в туалет.

Препарат активний і личинок непроханих гостей. Він накопичується в їх печінці і жировій тканині, перешкоджаючи подальшому зростанню і розвитку.


Основна «робота» Вермокса здійснюється в шлунково-кишковому тракті. 90% кошти в незмінному вигляді покидає організм з калом, сечею. Решта 10% потрапляють в кров, руйнуються печінкою та виводяться нирками.

Кому і коли його призначають — показання до застосування

Антигельмінтивний препарат ефективний при захворюваннях, викликаних такими паразитами, як:

  • гострики

  • Категорії