Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Виділення на 27 тижні вагітності

Добрий день. Я на 27 тижні вагітності. У середу дуже мало спала, довелося рано встати, день був дуже довгий і напружений плюс ще сильний стрес. У четвер встала на роботу, все було добре. Живіт не хворів і не тягнуло. Але перед виходом з дому (це року годину на ногах) почалися прозорі виділення не великими порціями. Коли ці виділення повторилися збігу півгодини ще два рази, відмовилася від ідеї їхати на роботу і до прийому лікаря пролежала вдома. Виділення пройшли.


Лікар-гінеколог поставив діагноз тонус матки і відправив на збереження в стаціонар. У пологовому будинку зробили узд. Зі слів лікаря все добре, матка закрита, ризик немає, з дитиною все добре, витоку вод немає. При огляді лікар сказав, що матка в тонусі, прописав три дні колоти но-шпу (2 рази в добу) і один раз на добу протягом трьох днів дексаметазон ( для підготовки легких малюка).


На наступний ранок після перших уколов,матка прийшла в норму і виділення пройшли. Сьогодні другу добу повноцінного стаціонару, третій день уколов. Живіт не болить. Але почалися в середині дня активні білуваті виділення.


За ці півтора дні в лікарні набрала вже 2 зайвих кілограма. Коли ходжу, відчуваю тиск в низу живота, лікаря боюся говорить, оскільки швидше за все ще тримає.


А перебувати в лікарні сил немає, дитина веде себе зовсім незрозуміло, якщо раніше все було по жіночому графіком всі шубуршания і ворушіння, то зараз доводиться заспокоювати за дві години вночі. Підкажіть може це виділення мої страхи так протягом 27 тижнів вони були просто в якісь дні більш активні в якісь менше. Матка не в тонусі все начебто добре, аналізи хороші.

Категорії