Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Виділення після аборту на терміні 4-5 тижнів чи це нормально?

Доброго дня. По мед.показаннями мені довелося зробити медикаментозний аборт. Термін був 4-5 тижнів.УЗД показало,що є невелика гематома розміром 3-4 мм, і лікар сказав,що почався мимовільний викидень і скоро почне кровить. Але все ж було вирішено зробити мед.аборт. Першу таблетку я випила в клініці під наглядом лікаря 8.10.2013.Дві мені дали з собою,щоб я випила їх через 48 годин.


Але через 36 годин після прийому першої таблетки почалися темно червоні виділення, але без ніяких болів.Вони були не тривалими і не рясними. Після прийому миролюта тут же почалися переймоподібні болі і почалися рясні виділення вже і темніше,майже чорні.


Через деякий час вийшов якийсь жовтувато-червоний згусток і після виділення стали менш інтенсивними,але все ще тривають вже третю добу. Скажіть, чи це нормально?


І яка ймовірність,що всередині залишаться якісь згустки або залишки плодового яйця? Після всього прочитаного просто страшно і думати про це.


Заздалегідь спасибі.

.q_view_more {display:none

Категорії