Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Види абортів

Процедура або процес переривання вагітності, що виробляється штучним шляхом, бажано в медичному закладі – це і є аборт, який повинен проводитися акушером-гінекологом. Медичний працівник зобов'язаний мати сертифікат, що підтверджує його профільну спеціалізацію. У даному випадку мова ведеться про легальне аборті. Переривання вагітності лікарем або іншою особою без кваліфікації акушера-гінеколога у вітчизняному законодавстві іменується кримінальним абортом і тягне юридичну відповідальність.


Враховуючи актуальність питання небажаної вагітності, також неоднозначність поглядів в полеміці про моральні аспекти штучного переривання вагітності, відповідальність за аборт визначається державою. У деяких країнах аборт заборонений категорично, єдиним винятком може бути врятування життя жінки. Більшістю держав аборти дозволені, при цьому в якості свідчень чітко вказані конкретні причини: соціальні і економічні фактори, медичні показання, патології та інші.


У нашій країні медики зроблять аборт на вимогу жінки до 12 тижнів вагітності. Для оперативного втручання понад цього терміну і до 22 тижнів включно необхідно наявність соціальних показань, визначених нормативними актами. При виявленні патології, важких захворювань або загрози життю жінки, аборт може бути проведений на будь-якому терміні, в тому числі пізній, що, по суті, є провокацією передчасних (штучних) пологів. За таких обставин жінка зобов'язана написати заяву, яка буде розглянуто фахівцями на комісії.


Будь-який вид абортів передбачає втручання в природне функціонування органів і систем організму жінки, що пов'язане з ризиками для здоров'я та життя. Тому твір медикаментозного або хірургічного втручання з метою позбавлення від вагітності, проводиться виключно за напрямом спеціаліста.


Залежно від показань і терміну вагітності проводять різні види абортів, які відрізняються за змістом і способом дії на організм. Перед абортом жінка повинна обстежитися, здати зазначені лікарем аналізи.

Основні види абортів

Медикаментозний аборт – його називають лікарський, іноді хімічний, проводиться на ранніх термінах, є найбільш бережливим по відношенню до організму жінки. Вагітність усувається без інструментального втручання, за допомогою прийняття пацієнткою спеціальних препаратів перорально за схемою. Медикаментозний аборт проводиться в клініці під наглядом фахівця, що володіє відповідними дозвільними документами. Чим раніше жінка звернеться до лікаря, тим легше і безболісніше пройде відділення плодового яйця від стінки матки.


Міні-аборт – вакуум-аспірація, вакуумний аборт є малотравматичним видом акушерсько-гінекологічного втручання. Оптимальні терміни проведення: 4-5-я тиждень вагітності. Вакуумне відсмоктування вмісту матки проводять за допомогою спеціального інструменту. Це швидкоплинна операція, при якій загальний наркоз не потрібно, можна обмежитися місцевою анестезією. Вже через кілька годин жінка може покинути клініку.


Хірургічний аборт – класичний медичний аборт (вишкрібання, чистка). Переривання вагітності таким способом проводиться в стаціонарі під загальним наркозом, проводиться на терміні до 22 тижнів за допомогою спеціального хірургічного інструменту. Кюретка вводяться безпосередньо в матку, де лікар зрізує нею ендометрій, відокремлюючи запліднену яйцеклітину від матки. Операція проводиться лікарем наосліп, у чому полягає основна небезпека даного виду аборту.


Тут коротко описані основні види абортів, що б дізнатися більш детальну інформацію про те чи іншому вигляді переривання вагітності, перейдіть за відповідним посиланням.

Категорії