Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Використання Ларипронта при лікуванні дітей

Препарат Ларипронт використовується при лікуванні запальних захворювання ротової порожнини, мигдалин і горла. Він діє на більшість патогенних мікроорганізмів, здатних викликати запалення ротоглотки у дитини. У статті ми розглянемо це ліки: показання та протипоказання до його призначення, основні правила його застосування у дітей.


Ларипронт надає гарний протимікробну, противірусну та протигрибкову дію.

Склад і дію препарату

Дія препарату спрямована на знищення шкідливих мікроорганізмів у ротовій порожнині і ротоглотці. Він володіє широким спектром дії: впливає на бактерії, віруси і грибки. Відноситься до групи антисептиків.


Ларипронт має в своєму складі такі компоненти:

  • Деквалінію хлорид. Цей компонент є сильним антисептичним розчином. Він вбиває грибки і бактерії.
  • Лізоцим отримують з білка курячих яєць.
  • Лізоцим, природний фермент. Він входить до складу нашої слини, знищує віруси, сприяє зниженню запалення слизової оболонки ротоглотки, очищення від гною і слизу, які утворюються на ній внаслідок запального процесу, прискорює її відновлення і загоєння.
  • Ларипронт діє тільки місцево. Він не всмоктується в кров і не робить впливу на весь організм.

    Показання до використання

    Згідно інструкції по застосуванню (завантажити посібник у форматі pdf), Ларипронт можна приймати при наступних захворюваннях та симптомах:

  • ангіні і хронічному тонзиліті

  • Категорії