Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Випуск 4. Життя після першого дзвінка або Як допомогти дитині адаптуватися до школи

Авторська колонка Наталії Рой про ранній розвиток «Розумники».


Зовсім скоро продзвенить шкільний дзвінок. Хвилювання батьків наростає з кожним днем. В минулому році вся увага було приділено вдосконаленню пізнавальних навичок дитини: він навчився читати, рахувати, вирішувати логічні задачки, можливо, навіть писати. Однак цього недостатньо. Як показує практика, навіть високий результат на тестуванні перед надходженням у школу не гарантує легкої адаптації дітей. Чому деякі швидко пристосовуються до нових умов, а інші не звикають до них і за весь рік? Як можуть батьки допомогти дитині легше влитися в колектив і навчальний процес? Варто розібратися детальніше.

Що таке адаптація

Для кожного першокласника вступ у навчальний заклад — стрес. Змінюється все: відносини з однолітками і дорослими, провідний вид діяльності, режим дня. З'являється багато нових обов'язків. Малюкові доводиться налагоджувати відносини з однокласниками і вчителем, шукати своє місце в колективі. Це дуже відповідальний і непростий період життя маленької людини.


— Адаптуюся помаленьку

Категорії